reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Uwaga! Zaczynamy odliczanie! Tego nie przegap i przygotuj się z nami do Świąt. mam nadzieję, że ten link zadziała ;) Jesli masz problem z wysłaniem zgłoszenia - napisz do mnie - aniaslu KALENDARZ ADWENTOWY - kliknij

A jesli wybierasz się w zimową podróż nie zapomnij wziąć ze sobą tego zestawu. Co wolisz? Ciepły śpiworek do wózka, czy miękką wkładkę. Ja osobiście jestem fanką mufki. Zobacz i wybierz!

reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

budkaa

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Najgorsze jest to, że nie wiadomo dlaczego. Wiem, że pewnie było coś nie tak, i że natura zrobiła swoje, ale to nie pomaga. I tak bardzo się cieszyłam na Święta, że wszystkim powiemy... A teraz, to mogę sobie w poduszkę poryczeć, albo wam pomarudzić...
Bardzo mi przykro. Mi tez lekarz tlumaczyl ze musialo byc cos nie tak. Ale moje serduszko juz zawsze bedzie ze mna. Czas leczy rany, ja do pazdziernika bylam jak zombie. Teraz juz sie pozbieralam do kupy. Sciskam mocno, wyplacz się jak czujesz potrzebe, tlumienie emocji jest najgorsze. Wspolczuje naprawde

reklama

Kara85

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Moja radość z ciąży trwała równo tydzień. Dzisiaj w nocy się skończyła. Poroniłam. Leżę i ryczę, chodzę i ryczę. Nie wiem jak się pozbierać.
Strasznie mi przykro. Wiele z nas to przeszło i wie przez co przechodzisz. Będzie dobrze. Wiem ze to mało pomoze ale tak widać musiało być, lepiej teraz niż później. Wałcz dalej. Wiele dziewczyn zaszło w kolejnym cyklu i donosiło bez problemu. Wiem co czujesz i ściskam mocno. Będzie dobrze. Zobaczysz

montek.87

Rozwiązania
0
Boję się strasznie... Za0ytam jeszcze ta kobitka na tym przeswietleniu. Czytałam że jak nie zdąży się jeszcze zagniezdzic to nie ma ryzyka Ale ile w tym prawdy...
Ja mialam przeswietlenie w pazdzierniku na stope. Co prawda mowilam ze podejrzewam wiec mnie ubraly w specjalne kombinezony tylko po to aby stope przeswietlic. Twierdzily ze jesli sie nie zagniezdzilo to nie ma ryzyka (u mnie to byl czas jeszcze staran).
Najgorsze jest to, że nie wiadomo dlaczego. Wiem, że pewnie było coś nie tak, i że natura zrobiła swoje, ale to nie pomaga. I tak bardzo się cieszyłam na Święta, że wszystkim powiemy... A teraz, to mogę sobie w poduszkę poryczeć, albo wam pomarudzić...
Wspolczuje i mocno sciskam. Moja szwagierka miala podobnie-lekarz tlumaczyl ze najwyrazniej cos nie tak bylo z zarodkiem i lepiej by natura Cie wybronila, niz bys miala cierpiec po urodzeniu chorego dziecka, ktore zaraz umiera. Trudno opisac ten bol ale znajoma urodzila dziecko bez czaszki i przezylo 2 doby. Dzis nie chce miec dzieci...
To co pisze to trudne i ciezkie sprawy. Trudne do wyobrazenia a co dopiero do przezycia.
Najwyrazniej tak musialo byc... Ale nastapi jeszcze czas radosci. Wielu babeczkom sie udalo-Ty bedziesz miala podobnie.

Verona26

Rozwiązania
0
Właśnie też gdzieś czytałam że zakładają fartuch. Nawet jeśli dzisiaj mam owulacje to i tak zamieszczenia jeszcze nie ma. Zapytam ta Panią w przychodni co wykonuje badania. Zresztą napewno żąda pytanie czy jestem w ciazy
Ja mialam przeswietlenie w pazdzierniku na stope. Co prawda mowilam ze podejrzewam wiec mnie ubraly w specjalne kombinezony tylko po to aby stope przeswietlic. Twierdzily ze jesli sie nie zagniezdzilo to nie ma ryzyka (u mnie to byl czas jeszcze staran). Wspolczuje i mocno sciskam. Moja szwagierka miala podobnie-lekarz tlumaczyl ze najwyrazniej cos nie tak bylo z zarodkiem i lepiej by natura Cie wybronila, niz bys miala cierpiec po urodzeniu chorego dziecka, ktore zaraz umiera. Trudno opisac ten bol ale znajoma urodzila dziecko bez czaszki i przezylo 2 doby. Dzis nie chce miec dzieci...
To co pisze to trudne i ciezkie sprawy. Trudne do wyobrazenia a co dopiero do przezycia.
Najwyrazniej tak musialo byc... Ale nastapi jeszcze czas radosci. Wielu babeczkom sie udalo-Ty bedziesz miala podobnie.

Dorciaaaa88

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
Cześć dziewczyny. Moja radość z ciąży trwała równo tydzień. Dzisiaj w nocy się skończyła. Poroniłam. Leżę i ryczę, chodzę i ryczę. Nie wiem jak się pozbierać.
Bardzo mi przykro z powodu Twojej straty:( 3maj sie cieplutko, teraz potrzebujesz czasu i spokoju:* to jest straszne, ze tak dlugo czeka sie na swoje upragnione dwie kreski a to i tak na prawde dopiero poczatek stresu:(

MonDiet

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
MonDiet a ty jak się masz?
U mnie 6dc i przede mną ulubiony miesiąc grudzień :)
Uwielbiam Was tu dziewczyny czytać, z każdych 2 kresek szczerze cieszę się jak z własnych, jak widzę ilu już się udało to daje mi to sile i nadzieje ze każda z nas kiedyś będzie się cieszyła macierzyństwem :) Także u mnie pozytywne nastawienie w pt idę ma monitoring cyklu i zobaczymy czy czegoś ciekawego się dowiem ;)

Dorciaaaa88

Aktywna w BB
Rozwiązania
0
U mnie 6dc i przede mną ulubiony miesiąc grudzień :)
Uwielbiam Was tu dziewczyny czytać, z każdych 2 kresek szczerze cieszę się jak z własnych, jak widzę ilu już się udało to daje mi to sile i nadzieje ze każda z nas kiedyś będzie się cieszyła macierzyństwem :) Także u mnie pozytywne nastawienie w pt idę ma monitoring cyklu i zobaczymy czy czegoś ciekawego się dowiem ;)
To powodzenia na monitoringu, u mnie tez dopiero poczatek bo to 2dc. W czwartek wybieram sie na badanie prolaktyny a w przyszlym tygodniu bada sie mąż:) dodatkowo mam zaplanowana wizyte u lekarza, staram sie pozytywnie nastawiac. W koncu swieta tuz tuz a to piekny czas:)

reklama

TrPk

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Kurde tylko ja nie jestem pewna czy już miałam WGL owulacje... Może jeszcze WGL jej nie było... A to przeswietlenie muszę mieć bonus za długo to się ciągnie... zalamka totalna
To idź najpierw do ginekologa i sprawdź czy była owulacja.
Mi kiedyś ginekolog powiedział jak miałam iść na rentgen kręgosłupa, ze mają założyć mi odpowiednią osłonkę nawszelki wypadek... nie wiem czy przy płucach to to samo... Ale ja bym poszła do ginekologa na szybko, potem ogarnęła dalej temat;)

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry