reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - 2 połowa 2019

Zależy od upodobań dziecka.

Nasz 17- miesieczniak uwielbia pojazdy i ogólnie jest bardzo "techniczny". Książeczki o pojazdach (seria Mały chłopiec), zabawkowe narzędzia, pojazdy wszelkie - najlepiej takie na których można usiąść i coś ponaciskać.
Mój autka lubi, książki też, szczególnie takie do przesuwania, otwierania okienek itp. ale Małego Chłopca nie lubi a byłam przekonana, że to będzie fajna sprawa. Może jeszcze dorośnie do tego.
 
reklama
A może zamiast konkretnej rzeczy postawicie na jakąś czynność - na przykład wspólna wizyta w sali zabaw.
Pewnie w Święta nie czynne, ale zaraz po świętach.

My oprócz sali zabaw mamy w planach jeszcze wizytę na lotnisku ( żeby zobaczył samoloty na żywo) oraz w muzeum motoryzacji, bo mamy takie blisko.
Ale to tak nie z okazji świąt tylko po prostu.
 
A może zamiast konkretnej rzeczy postawicie na jakąś czynność - na przykład wspólna wizyta w sali zabaw.
Pewnie w Święta nie czynne, ale zaraz po świętach.

My oprócz sali zabaw mamy w planach jeszcze wizytę na lotnisku ( żeby zobaczył samoloty na żywo) oraz w muzeum motoryzacji, bo mamy takie blisko.
Ale to tak nie z okazji świąt tylko po prostu.
Czynność ok ale jakoś na święta pod choinką wolałabym żeby maluch znalazł jakiś fizyczny prezent tym bardziej, że nie chce żeby patrzał jak inne dziecko dostaje zabawkę a on nie. Na lotnisku byliśmy już oglądać samoloty. Interesujące są max 2 starty potem już się nie interesuje.
 
reklama
Dziewczyny co mam robić? Byłam h rodzinnego i okazało się że moje zupełnie płuc wróciło. Były starania. Dziś 14 dc. Dostałam skierowanie na RTG. Co ja mam teraz robić? A jak będzie ciąża, jak to na nią wpłynie. Jestem w kropce. Zalamka totalna. Do tego dostałam antybiotyk...
 
Do góry