reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Tylko człowiek wyjdzie do pracy a tu tyle do nadrobienia :szok:


Malinka witaj :)


Luxuorius trzymam kciuki za 20 marca :)


Julka89.89 jakaś poświata jest, na tym zdjęciu widać, ale chyba jeszcze trzeba poczekać kilka dni.


majdaczek14 dzięki za wpisanie na listę :)


Dziewczyny to kiedy najlepiej wykonywać najwcześniej test? Np.w przypadku osoby która ma bardzo długie cykle - 14-16 dni po owulacji?
 
Hej dziewczyny,

Jestem tu nowa i witam się serdecznie :)

Napisałam wątek o metforminie i inofolicu https://www.babyboom.pl/forum/potrzebuje-porady-f571/metformina-inofolic-cala-ciaze-74284/ i to część moich problemów.

Mam pytanie do Was.

Powinnam dostać okres w ten weekend (11.02, cykle 26 dni), jednak w sobotę miałam jedną nitkę (niteczkę) krwi na wkładce, która przerodziła się w pomarańcz, wczoraj pomarańcz, dziś róż, co jest zupełnie niespotykane, bo u mnie okres to od razu krew, dużo krwi, kłaki, flaki, masakra. testy ujemne.

Starania były regularne, lewy jajnik wypuścił jajeczko (potwierdzone usg w zeszłym tyg). ale znając moje szczęście i pudła od lipca, staram się nie popadać w zachwyt, ale coś mi to tak jakoś, hm, wskazuje?

Swoją drogą zachęcam do zajrzenia w temat z linku, to dla mnie ważne.

Gosia
 
Niestety w robieniu testów owu nie mam doświadczenia takze sie nie wypowiem.

Ruda oby sie okazalo, ze musisz czekac jeszcze co najmniej następnych 9 mięsiecy na @ ;)
 
Majdaczku współczuję wydatków. Ale co zrobić, auto jest niezbędne.

Kami, Malinka na razie głośno nie mówię, ale tak po cichu mam nadzieję, że uda mu się wrócić. W tamtym roku obracałam w 24h, ale ostatnią podróż wspominam masakrycznie, bo to jednak łącznie ok. 1300km i do tego 4-5h na spotkaniu. Pamiętam, że do domu dojechałam na oparach sił i boję się tego powtarzać.
 
jabuszko rozumiem, że miałaś badaną insulinę i na jej podstawie zasugerowana została meta? Ja mam hiperinsulinizm czyli bardzo podobne schorzenie i lekarz ginekolog przepisał mi glucophage - odpowiednik metamorfiny który mam brać do czasu zajścia i jak tylko potwierdzimy ciążę to mam odstawić. Glucophage został mi przepisany w szpitalu po badaniach insuliny - a teraz biorę go ponieważ może pomóc w regulacji cyklu i ułatwić zajście. Jednak jeżeli miałaś już problem z cukrzycą w ciąży to może meta przez cały okres ciąży jest wskazana. Zawsze trzeba mieć nadzieję, że się udało. W ten weekend czyli 7 marca? Bo wpisałaś 11 luty i trochę się pogubiłam :-)
 
reklama
Do góry