reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Dzień Dobry Wszystkim :*

Moniii tule mocno:*
mam pytanie do mierzących tem., bo wczoraj i przed wczoraj mierzyłam ok 6.30 a dzis ok 5.45 byłam siuku i zmierzyłam ją dopiero ok 7.30 czy mogę normalnie zapisać 36,64 jaj pokazał termometr?
 
reklama
Hej! Ja tak na szybko bo czasu za bardzo nie mam dziś. Kasia juz zdrowa:) ale juz do końca tygodnia zostanie w domku. Dziś moja mama z nią będzie. Ja na 10:15 mam wizytę z monitoringiem wiec proszę o kciuki. Znów do pracy się spóźnie niestety. Ale zobaczymy jak pęcherzyki ładnie rosną. Albo nie rosną bo u mnie zwykle clo mizerny efekt dawało. Przytulam mocno te do których @ zawitała:*
Nie wiem czy uda mi się jeszcze zajrzeć dziś wiec miłego dnia życzę wam wszystkim:p
Gaga- temperatura jest zakłócona wiec najlepiej pustym kółkiem ją zaznacz:)
 
Niby tak, ale walcze jeszcze z zębami które mi się zepsuły w ciąży. A starania chciałabym zacząć jak będe miała wszystkie wyleczone. Bo gdybym znowu od zęba dostała jakąś infekcję to chyba bym oszalała ze strachu o maleństwo.

Tez mam poważny problem z zębami. Chodze średnio 1-2 razy w miesiacu od poltora roku i co chwile mam cos do robienia. Dwa kanały do tej pory. A ostatnio na wizycie ze względu na brak pacjentow lelarka mi 3 na raz zrobila. Myślałam, ze zejde na tym fotelu.. tez bym chciala wyleczyć wszystkie przed rozpoczeciem staran o dzidzie, bo obstawiam, ze w ciąży ich stan sie jeszcze pogorszy.
 
witam w piękny poranek:-D mała dzisiaj dała popis w nocy i 2 godzin niespała tylko sie przytulała..... potem poszła do łóżeczka i zasneła przed 5 ehhh...:-(

ja ostatnio na cytologi tez miałam jakiegoś grzybka i bakterie a teraz mam nadzieje ze wszystko bedzie ok bo nie mam zadnyc objawów :)
uciekam robic sniadanko i jaade do rodziców :-D

Współczuje nie wyspania.. ale juz z dziećmi tak bywa.
 
Hej! Ja tak na szybko bo czasu za bardzo nie mam dziś. Kasia juz zdrowa:) ale juz do końca tygodnia zostanie w domku. Dziś moja mama z nią będzie. Ja na 10:15 mam wizytę z monitoringiem wiec proszę o kciuki. Znów do pracy się spóźnie niestety. Ale zobaczymy jak pęcherzyki ładnie rosną. Albo nie rosną bo u mnie zwykle clo mizerny efekt dawało. Przytulam mocno te do których @ zawitała:*
Nie wiem czy uda mi się jeszcze zajrzeć dziś wiec miłego dnia życzę wam wszystkim:p
Gaga- temperatura jest zakłócona wiec najlepiej pustym kółkiem ją zaznacz:)

No to dobrze, ze córcia sie wykurowala :) kciuki za monitoring :*
 
W ogóle to witam się w ten piękny poranek [emoji295]
Dzieciaki jeszcze śpią, a ja dopijam kawkę i wertuje wszystkie fora co by być na bieżąco i w temacie :)

Malinka,

Kciuki za monitoring!&&&&

Moni,

Tulam mocno. Oby nowy cykl był owocny.

Lux,

Za Ciebie tez kciuki oby @ nie przylazla &&&&&

Kamkaz,

Obyscie juz w kolejnym cyklu mogli zacząć starania. I oby jak najszybciej się udało :tak:

No to tyle co zapamiętałam :(
Kciuki dla tych które tego potrzebują, a ja zapomniałam o.nich wspomnieć też są :)

Miłego dnia! [emoji259]
 
Malinka &&&& za wizyte;-)
Super ze corcia zdrowa!

Dziewczyny a stan uzebienia wplywa na starania?
Bo niestety podobnie jak wy zeby psuja sie jak owoce:/ no i troche mam do naprawy ale strach jest ode mnie silniejszy:-(
 
reklama
Do góry