reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Może poprostu kierowniczki nie zamówiły albo się sprzedały a asortyment zależy też od wielkości sklepu :D
No wlasnie ta biedronka blizej mnienjest malutka i ciasna a ta w galerii ogromna prawie jak Lidl.

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
reklama
Martwie aie dzisiaj o moja młodą.. martwie sie jej waga. W listopadzie skonczyla 7 lat i wazy tylko 20.5 kg. Jest bardzo drobna. I jest strasznym niejadkiem... czasami w szkole potrafi przez kilka godzin nic nie jeść. Ale jak w domu nad nia siade, to zje tyle ile jej dam. Juteo idziemy na badanie krwi, bo w czwartek ma endokrynologa (choruje od urodzenia na niedoczynnosc tarczycy) i przy okazji zrobie jej morfo. Chociaz niedawno miala bilans 7latka i niby wszytko jest ok... ahhh musialam sie wygadac ;)
 
Martwie aie dzisiaj o moja młodą.. martwie sie jej waga. W listopadzie skonczyla 7 lat i wazy tylko 20.5 kg. Jest bardzo drobna. I jest strasznym niejadkiem... czasami w szkole potrafi przez kilka godzin nic nie jeść. Ale jak w domu nad nia siade, to zje tyle ile jej dam. Juteo idziemy na badanie krwi, bo w czwartek ma endokrynologa (choruje od urodzenia na niedoczynnosc tarczycy) i przy okazji zrobie jej morfo. Chociaz niedawno miala bilans 7latka i niby wszytko jest ok... ahhh musialam sie wygadac ;)
Moja corka dopiero teraz ledwo ponad 30 kilo waży. Taki szczypiorek z niej. A w wieku 7 lat to niewiele ponad 20 ważyła. Nie martw sie niejadek jej przejdzie. Moja dopiero niedawno w końcu się przestawila i zaczęła więcej zjadac

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
 
Moja corka dopiero teraz ledwo ponad 30 kilo waży. Taki szczypiorek z niej. A w wieku 7 lat to niewiele ponad 20 ważyła. Nie martw sie niejadek jej przejdzie. Moja dopiero niedawno w końcu się przestawila i zaczęła więcej zjadac

f2wlk6nllyt56xuu.png

Aniołek [*] 10.12.2017 8t3d
Ah no staram sie nie przejmowac tym jakos specjalnie, ale czasem mnie to meczy. :(
 
Martwie aie dzisiaj o moja młodą.. martwie sie jej waga. W listopadzie skonczyla 7 lat i wazy tylko 20.5 kg. Jest bardzo drobna. I jest strasznym niejadkiem... czasami w szkole potrafi przez kilka godzin nic nie jeść. Ale jak w domu nad nia siade, to zje tyle ile jej dam. Juteo idziemy na badanie krwi, bo w czwartek ma endokrynologa (choruje od urodzenia na niedoczynnosc tarczycy) i przy okazji zrobie jej morfo. Chociaz niedawno miala bilans 7latka i niby wszytko jest ok... ahhh musialam sie wygadac ;)
Dagmarka. Ja byłam takim dzieckiem. Praktycznie nic nie jadłam. Chuda jak anorektyk. Taka była moja uroda :) mama tysiące badań robiła izawsze wszystko ok :) w końcu lekarze kazali jej odpuścić i przestać działać dziury w całym bo ma zdrowe dziecko tylko taka moja uroda :) teraz nadrabiam [emoji14]

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny jakie są objawy zapalenia pęcherza ? Bo nigdy nie miałam a zastanawiam się czy nie mam teraz...

Napisane na NEM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry