reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

:

Mietowa jak już jesteś to napisz kochana coo u Ciebi? ;*
U mnie 22dc za 4 dni testuje. Mam cicha nadzieje ze małpy nie zobaczę.
Pozatym pełen luzik nie nastawiam się mocno na ten cykl ale mam cicha nadzieję. Od 1.02 dostane umowę na czas nie określony więc tym bardziej super. A i przygotowania do ślubu idą. Data 5.08 wszystko prawie ogarnięte oprócz sukienki bo może większą będzie potrzebna hihi.
@StorAnia. Nie poddawaj się. Trzeba wierzyć że się uda.
 
reklama
U mnie 22dc za 4 dni testuje. Mam cicha nadzieje ze małpy nie zobaczę.
Pozatym pełen luzik nie nastawiam się mocno na ten cykl ale mam cicha nadzieję. Od 1.02 dostane umowę na czas nie określony więc tym bardziej super. A i przygotowania do ślubu idą. Data 5.08 wszystko prawie ogarnięte oprócz sukienki bo może większą będzie potrzebna hihi.
@StorAnia. Nie poddawaj się. Trzeba wierzyć że się uda.
A jak się nie wierzy? :(
 
A jak się nie wierzy? :(
@StorAnia jak się nie wierzy to jyz gorzej. Ale ha w Cibie.wierzę dziewczyny z forum pewnie też. Pierwszy dzień małpy załamuje sama wiem po sobie, płacze cały dzień i ciężko mi się pozbierać. Ale to ze pojawia się małpa.znaczy ze kolejny cykl i kolejna szansa...
Gdzieś czytałam zw zmieniłaś gina i ze.fajny. Daj mu szansę może coś zaradzi. Buziaki glowa do góry.
 
@kotek87 wow, ładnie obstawiony cykl :D powodzenia :)

@Emsi* dziękuję :* ja też się bardzo cieszę że wracam... :)

@Bulbasek widać różnicę, kreseczka wyraźnie ciemniejsza
emoji7.png
emoji7.png


@StorAnia Wszystkiego Najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń ;)Nie psuj sobie swojego Święta przez @. :*

@auslanderka witam i powodzenia życzę

@Spark dziękuję, dzisiaj wieczorem jak wrócę do domu zaczynam przygodę z ziółkami. A jak ze smakiem, ujdzie?

@Dariana to nie masz na co narzekać, hehe :p

@pchelka108 ja też widzę cień :)
 
Witam w piękną niedzielę.
StorAnia wszystkiego najlepszego z okazji urodzin.spełnienia najskrytszych marzeń!!!!
Witam nowe staraczki i życzę powodzenia!!!
Ja to chyba jakieś zapalenie zlapalam bo trochę mnie tam piecze.kurczę albo okres idzie ale trochę za wczesnieo_Odo wtorku coraz bliżej obym wytrzymala:D
 
reklama
Do góry