reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

reklama
Ja właśnie też jej zrobiłam badania i czekam na telefon od lekarza.. Tylko, że nasza lekarka twierdzi, że jak będą wyniki ok to mamy się, zgłosić do szpitala.. Nie wiem co myśleć..
Ja też niedawno pisałam, że mi mała cyrk odstawia przy cycku. Z dobre trzy tygodnie to trwało, ale przetrwałam. Ani razu nie dałam butelki ani z moim mlekiem ani z mm. Karmiłam ją właśnie przed samym zaśnięciem lub od razu po obudzeniu. I tak stopniowo przestała cudowac w dzień. Ona się szybko najada teraz 4-5min i po karmieniu:) także może i u Was chwilowy kryzys?
 
Ja też niedawno pisałam, że mi mała cyrk odstawia przy cycku. Z dobre trzy tygodnie to trwało, ale przetrwałam. Ani razu nie dałam butelki ani z moim mlekiem ani z mm. Karmiłam ją właśnie przed samym zaśnięciem lub od razu po obudzeniu. I tak stopniowo przestała cudowac w dzień. Ona się szybko najada teraz 4-5min i po karmieniu:) także może i u Was chwilowy kryzys?
Powiem tak nie wiem czy chwilowy czy nie, ale je zdecydowanie rzadziej od tych trzech dni to właściwie je nad ranem i dopiero popołudniu i to też ją trochę przymuszam... od wczoraj bardziej rozszerzam dietę i nawet je, ale wiadomo za dużo dać nie mogę bo dopiero co zaczynamy, staram się jej z łyżeczki dawać chociaż wodę, żeby się nie odwodniła.
Wyniki z krwi wyszły ok natomiast z moczu słabe, lekarka odrazu nas skierowała na szpital, tam na SOR spędziłam z nią 6 godzin...<szok> tylko po to aby powtórzyli krew i mocz i powiedzieli, że Ona na chorą nie wygląda i że w sumie to nie bardzo mają ją na co leczyć i mamy ponownie powtórzyć mocz... także ten tego... może ma taki etap?? od ostatniego razu przytyła raptem 300 gram.... ale w sumie waży 7700 więc nie jest źle...
 
IMG_8040.jpg
Adjustments.JPG
IMG_8136.jpg

No i skończyliśmy dwa miesiące [emoji178][emoji178][emoji178]
 
reklama
Do góry