reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

My też odpukać cały czas zdrowi. My juz kilka tygodni po tym szczepieniu, mielismy mmr i nic kompletnie się nie działo. Ani gorączki, ani nic...
Super! Liczę ze u nas bedzie podobnie ale nie miałabym sumienia obarczac babci dzieckiem z gorączką wysypka itp.. i sama nie mogłabym spokojnie usiedziec na tej 18tce wiedząc ze malutki cierpi.
 
reklama
Cześć dziewczyny, byliśmy ostatnio na tym wyjeździe 2 dni i o dziwo mala w dzień byla super w ogóle nie marudziła, natomiast w nocy było gorzej zabraliśmy jej łóżeczko nie chciała e nim spać ostecznie spala pierwszy raz w życiu z nami (cudem się udało) ale w nocy co chwilę się budziła.. Mamy w planach znowu spróbować na 2 dni może będzie lepiej ;) 🤷‍♀️
 
Ale dziwna sytuacja. Dzwonię dziś do przychodni, by przygotowano mi receptę na priorix, a informują mnie, że proprixu już nie ma, nie produkują i tylko mmr szczepią. Wiadomo wam coś o tym? Bo jestem trochę zaskoczona.
Edit: priorix w aptece, więc zadzwoniłam i powiedziałam, że mają mi przygotować receptę.
Nie wiem czemu mi taki problem robią w przychodni.
 
Ostatnia edycja:
Ten Priorix jest rzeczywiście lepszy ? Ja jakoś przesuwam to szczepienie przez Igora alergię na białko jaja, pediatra w ogóle nie naciska wręcz sama mówi, że możemy odwlec w czasie i bądź tu mądry [emoji1751]
Czy ja wiem...
Ja zasugerowalam sie tym wpisem mamy pediatry
Dla mnie nie ma znaczenia która tylko czas.
 
Nie wiem czy lepsze, mi poleciła ja pani doktor kiedy szczepilam córkę. Wtedy za nią nie płaciłam miałam do wyboru mmr lub priorix. Moja córka miała problem z napięciem i odwlekałam ta szczepionkę do 2 r.ż. Jaśka zaszczepiłam 2 tyg temu też priorixem
 
Parę dni temu przyszedł mi SMS , czekałam na paczkę więc prawie to pobrałem. Ale w ostatniej chwili wpisałam numer na stronie i takiej nie było.
I dzisiaj widzę ten artykuł. Konto pewnie by mi wyzerowalo :/
Tak tylko wklejam, żeby się ktoś nie nadział :/
 
reklama
Parę dni temu przyszedł mi SMS , czekałam na paczkę więc prawie to pobrałem. Ale w ostatniej chwili wpisałam numer na stronie i takiej nie było.
I dzisiaj widzę ten artykuł. Konto pewnie by mi wyzerowalo :/
Tak tylko wklejam, żeby się ktoś nie nadział :/
Inpost jakis czas temu wydal oswiadczenie że ze względu na oszustwa zaprzestają wysyłać smsy. Jedyna szansa na informacje o paczcr to zainstalowana aplikacja inpostu. Ona powiadamia o nowej paczce. Dobrze ze bylas czujna.
 
Do góry