reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Jaka cudna dziewczynka :) wszystkiego dobrego dla Was [emoji3060][emoji8]
No a moja tak, duża dziewczyna z niej, w sumie to wysoka, a waży niecałe 11 kg.
A co do cierpliwości, to dzisiaj już przekroczyła granice mojej cierpliwości chyba z 30 razy [emoji848] cały dzień straszny jęczek, nie wiem czy coś dolega czy tak po prostu. U Was też są takie dni? Na ręce tylko do mnie, a i na rękach się odpycha i wyrywa[emoji2368]
Mamy dzis podobny dzien. Chociaz spal 3.5h to u mamy jak byłam bylo calkiem spoko.. a u brstowej tak szalal ze juz powiedzialam do niego ze jak tak dalej pojdzie to go sam Rutkowski nie znajdzie. Jakby zrozumial bo pozniej bylo juz lepiej. Teraz sie kapiemy i spac.
 
reklama
Hej :) przepraszam, że nie odpisałam wcześniej, ale nie przychodzą mi powiadomienia, u nas trzydniówka nas tak przeczołgała, temperatura utrzymywała się 5 dni, wczoraj po południu zaczęła spadać, a na karku pojawiło się kilka krostek, dziś już temperatury nie ma i jest cały wysypany, biegunka minęła w zasadzie bez leków z chwilą pojawienia się wysypki Śliczny tort [emoji3059]
Ciesze sie ze juz lepiej i szpital was ominie. 😘
 
Ma ktoras leginsy z h&m? Doszly mi dzisiaj i wygladaja ciekawie ale nigdy nie wiem co bedzie po praniu. Te z reserved sa meega super tylko mlody juz na dupie dziure zrobil w jednych.. o cos sie zahaczyl..

Kupilam tez body z sinsaya juz na zime z długim rękawem ale tez nie wiem jak z jakoscia.. wzielam rozmiar 92 wygladaja na lekko za duze ale zmierzę jak mlody wstanie z tym ze i tak zalezy mi na zimie a to może jeszcze potrwac.
 
Ja kupiłam mojej małej buty w hm. W tym roku będzie złotko ;) kurtka już wybrana hehe
IMG_20200911_172912.jpg
 
reklama
Hej. Przeszlam tu do was ze staraczek. Powiedzcie mi czy takie bóle podbrzusza od czasu do czasu jak by na miesiaczke towarzysza przez cala ciążę czy tylko na poczatku?
 
Do góry