reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Nie wiem, na pewno jakoś muszą to ogarnąć. Ale prawda taka że te dzieciaki, i te młodsze i te starsze to na tych zdalnych mało co się nauczą. Już słyszałam jak mama za dziecko pisze wypracowanie czy rozwiązuje zadania z chemii.. [emoji2368]
Dziewczyny zdalne to fikcja. Ja zadan nie pisze, nie odrabiam lekcji.. nawet nie muszę pomagać bo ogarnia sama.. ale jak sa sprawdziany to siedze obok i jak zle robi to jej mowie ze ma źle i żeby poglowkowala dalej. Raz ma 5 a raz 2... bez przesadyzmu.. świadectwo z paskiem miewa u nas z 5 dzieci.. a po 1szym semestrze w tym roku kwalifikowaloby sie ponad połowa klasy a mamy 24 osoby w klasie. Ale.co.tu duzo mówić.. dzieciaki juz radza sobie.. odrabiaja zadania z brainly czy odrabiamy pl ....
Jula moja z matmy nic nie rozumie na zdalnym.. musialam ogarnac korepetycje i za nie zaplacic bo tyle nam rząd zapewnil..
 
reklama
Bywam u koleżanek które mają 3 dzieci na zdalnych w jednym czasie. O czym tu mowa. To nie jest nauka. Ja po godzinie tam miałam dość i całowałam podłogę w domu po powrocie. To powinno się szybko skończyć.
Juz 1.5 roku szkolnego bo dokładnie teraz mamy 3 semstr jak jest zdalne.. ja mam mieszkanie 2 pokoje... W jednym spia dzieci... Fifi rano lubi pospac wiec Jula ma lekcje u mnie od 7.30 a ja jeszcze kimam.. kiedy wstanie Filip idzie do ich pokoju a Fifi ze mna... Jak młody ma drzemke to znow wraca do mnie. Nie mam stabilnego pomieszczenia dla niej a jeszcze probowali wymusic wlaczona kamerke.. moja Jula piekielnie boi sie tego zmuszania i nie chce wlaczac. Wyjaśniłam jej ze nikt nir moze tego od niej żądać.. moze spytac i poprosic ale zgadzac się nie musi. Po woli we wlasnym domu czuje się jak intruz ktory nie moze sie odzywac podczas lekcji a za chwile nawet ruszyc bo kamerek żądają...
 
Mam podobną po starszym tyle że kółka już nie świecą. Młody bardzo ją lubił. Lila napewno też ja bardzo polubi [emoji6]

Te zdalne to jest masakra. Cieszę się że syn jest dopiero w pierwszej klasie i jednocześnie mam nadzieję , że w końcu to wszystko wróci do jakiegoś ładu i składu.

Pytam się o te buty bo na forum wrześniowym na FB niektóre dziewczyny dla dzieciaków mają po 10 par. Już myślałam że ze mną jest coś nie tak i że wyrodna matka że mnie [emoji1787]
Mi by bylo szkoda butow na chwile tyle par kupowac. Ale jak ktos chce niech ma.. uwazam ze ilosc butow tonzadrn wyznacznik. Dziecko moze mieć 1 pare i nie byc wvale gorsze.
U nas sa polbuty i adidaski. I tak mam wrażenie ze o 1 pare za duzo 😂
 
Moja Dama ma 2 lata :D w tym roku tort wyszedł mi dużo lepszy hehe :D
IMG-20210331-WA0010.jpg
received_2821777178034229.jpeg
IMG_20210331_115901.jpg
 
reklama
Też tak myślałam, córka oduczyła się jak miała 1.5 roku w 3 dni, a Jasiek no koszmar. Teraz też czasami się posika, ale od 2 tyg bez pieluchy.
 
Do góry