reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018/2019/2020 - Udało się! :)

Hej Tosieńko i Kacperku [emoji8]

Kacper już zaraz rok? Przecie ty przed chwilą chwalilas się dwoma kreskami. Dżizas.

Rany czym wy robicie zdjęcia że tak fajnie wychodzą? Mam wrażenie że mam przedpotopową cegłę z aparatem jak w w tych pierwszych telefonach. [emoji23] Chociaż moje młodsze dziecko Noe lubi zdjęć woeec jedno na 10 wychodzi nie rozmazane [emoji85]

CO tam u was? Taka cisza nastała na forum.

U nas młoda chodzi od października do żłobka. Tzn chodzi to za dużo powiedziane bo więcej siedzi w domu. Infekcja za infekcją. Bilans z ostatnich dni to Dwa tyg temu jelitowka, teraz w piątek diagnoza- początek zapalenia płuc [emoji85] aczkolwiek w te pojedyncze dni gdy akurat jest zdrowa to uwielbia ciocie i dzieci w żłobku.
Ja zaczęłam pracę. Cieszę się że mogę wyjść z domu do ludzi, matko, inny świat [emoji23]
Starszaka na szczęście omijają choroby (prócz jelitowka, tu polegliśmy w trójkę), i chodzi spokojnie do szkoły. Oby tak dalej.

No przeciała i ciąża i ten prawie rok z nim jak jedna krótka chwila 🤷🏼‍♀️ nie wiem jak to się stało 🤣.
Ja akurat te zdjęcia robiłam swoją lustrzanką tylko musiałam trochę pomanewrować na trybie manualnym żeby dostosować odpowiednio czas naświetlania i przysłonę żeby uzyskać zamierzony efekt (chociaż też dużo w tym szczęścia, że się udało, bo moje dziecko to też taka wiercipięta, a jeszcze mi padło nagle automatyczne strojenie ostrości w obiektywie i musiałam ręcznie kręcić pokrętłem żeby łapać ostrość 😅, także bardzo dużo fartu w farcie że wyszło xD).

Jejku no to niezłe łapie chorobska, biedna... Oby reszta roku minęła Wam spokojniej. U nas na szczęście do tej pory tylko jeden katar na koncie który właśnie w końcu opanowujemy, a tak to do tej pory zdrów jak ryba 🐟.
 
reklama
Hej Malinka i co dostałaś ten okres? Byłaś u lekarza?
Ja trzęsę portkami bo spóźnia mi się 5dzień [emoji85][emoji85][emoji85] wczoraj robiłam test i negatywny ale mam omamy i pod światło coś tam widzę [emoji33]
Aczkolwiek tyle dni po terminie już powinno być czarno na bialym
 
Test Pozytywny [emoji24] ja się chyba załamie. Teraz jak poszłam do pracy, do ludzi...
ojej jakie wiadomości. A ja jestem po prenatalnych. Z USG 13+0, rośnie zdrowy maluszek 😍
 

Załączniki

  • IMG_20211130_185531.jpg
    IMG_20211130_185531.jpg
    1 MB · Wyświetleń: 74
Ostatnia edycja:
Laski czytałam dzis forum od czasu naszych ciaz i porodów i co? I kolejne 2 z dawnych czasow sa w ciazy.
Gratuluję wam i 3mam znów kciuki za spokojne ciążę i szczęśliwe rozwiązania :)
 
Laski czytałam dzis forum od czasu naszych ciaz i porodów i co? I kolejne 2 z dawnych czasow sa w ciazy.
Gratuluję wam i 3mam znów kciuki za spokojne ciążę i szczęśliwe rozwiązania :)
dzięki 😊a jak z Twoją miesiączką?
Ja poroniłam jedna ciążę na początku sierpnia w 7tyg.. Od początku coś nie grało, terminy się mocno rozjezdzaly z om i USG. Zaszłam w pierwszym cyklu od poronienia i teraz już 13tc.
 
reklama
dzięki 😊a jak z Twoją miesiączką?
Ja poroniłam jedna ciążę na początku sierpnia w 7tyg.. Od początku coś nie grało, terminy się mocno rozjezdzaly z om i USG. Zaszłam w pierwszym cyklu od poronienia i teraz już 13tc.
Bardzo mi przykro ale cieszę się że tak szybko udało sie ponownie zajść w ciążę i że teraz wszystko sie zgadza. Oby do konca. Na kiedy tp?

Na szczęście mam od wczoraj @. 86 dc i 51 opóźnienia..

Aktualizacja Filipa, który swym porodem dostarczył ogrom wrażeń 😅
received_269649701866229.jpeg
 
Do góry