reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2021

reklama
No to Cię pocieszę, że jak bylam w tym cyklu w 10 dc u ginekologa to mialam dwa pęcherzyki w prawym jajniku 10mm i 9mm i endo tylko 3mm-4mm. Wiec u Ciebie nie ma raczej tragedii biorąc pod uwagę że endo jeszcze zgrubieje. We wtorek idę znowu to sie okaże jakie bedzie endo. Ten cykl mam stracony bo nie dość że endomeyrium liche to jeszcze wczoraj zrobilam test owu i był piekny pik o 23.00 a mój małżon już był tak padnięty że nici z przytulania. Troche mnie to dobija, że pilnuję, sprawdzam kiedy bedzie owu i jak jest juz tuż tuż to z przytulania nici. 😒
A też jesteś na clo? Kurde ale po skoku lh to owu do 30h powinna wystąpić więc może próbujcie jeszcze dzisiaj. Może jeszcze nic straconego?
 
Witam się z Wami w 1 dc, miesiaczka przyszła rano i nic nie czułam, zero skurczy, zero boli, zero wymiotów, bylam aż w szoku, że taka łagodna, może to przez te hormony [emoji2368]

Miłej soboty ! [emoji255]
To miła odmiana od poprzednich bolesnych okresów i wizyt na SOR [emoji846] Przykro mi, że się nie udało tym razem, ale trzymam kciuki za nowy cykl [emoji1696]
 
Dziewczyny, a może macie jakieś swoje sposoby na zmniejszenie bólu piersi przed @. Mnie zaczynają boleć zaraz po owulacji i ból utrzymuje się aż do @.
Może da się jakoś chociaż trochę go złagodzić?
Ja nie podam sposobu, tylko podzielę się jak to było u mnie. Od zawsze miałam obolałe, ciężkie piersi w drugiej połowie cyklu. Biustonosz absolutnie nie wchodził wtedy w grę. A jak tylko zaczęłam brać Dostinex na zbicie prolaktyny, to od razu problem minął [emoji846] Już w pierwszym cyklu.
 
No i właśnie przyszedł okres, oficjalnie 1 dc także trochę przykro, ale zaczynamy kolejny cykl starań chociaż tyle, że coś u mnie ruszyło, zaczęły się naturalne owulacje oby tak zostało to może się uda bez stymulacji, teraz czekam na wyniki badań na te mutacje jak coś wyjdzie to w przyszłym tygodniu do lekarza jak nie to mamy się starać teraz 2 cykle i dopiero mam przyjść🩸
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny ! Co do ovitrelle. Miałam podany zastrzyk 13.07 o 13:00. Dziś już jest 11 czy 12 dni od podania? Nie wiem jak liczyć 🤷‍♀️. Z rozcieńczonego moczu dziś wciąż słaba ledwo widoczna kreska słyszałam ze może u niektórych się utrzymać nawet do 12 dni po. Narazie się nie jaram grzecznie czekam dalej.
 
reklama
Do góry