reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Od tylu to Ja lubie I mojemu tez lepiej bo dochodzi (on ma problemy tzn moze godzinami)
Drugi raz od przodu to trudno by bylo bo po godzinie stosunku ja mam dosc :-D ale swieca bedzie :-D
 
reklama
a nie nie, jedna noc od tyłu a druga noc od przodu :laugh2::laugh2::laugh2::laugh2:

lekarz prywatny mówił że mam przodozgięcie, a państwowy że tyłozgięcie to robię i tak i tak, no któreś muszę mieć :-D:-D:-D
 
Ja mam powiekszona macice jakbym w 10tyg ciazy byla....po ciazy mi zostalo zle zeszlo. Ja chyba twojego sposobu sprubuje :-D a na co ten sok zurawinowy? I mam nadzieje ze pijesz a nie forme zalewasz :-D
 
hej, mnie Gin państwowy powiedział, że mam tyłozgięcie i prywatny (do którego chodzę odkąd zaczeliśmy staranka) to potwierdził. Jakie są najlepsze pozycje przy tyłozgięciu? Ja po przytulankach świecy nie robię ale wyczytałam, że z tyłozgięciem macicy powinno się kolana podciągać pod brodę, taką kołyskę robić bo zwykłe grzeczne leżenie nie pomaga. Nawet niezły ten sposób bo nic się nie wylewa, hehe, ale z tą święcą to chyba pomyślę (już widzę minę mojego mężą!) :-D
 
Hejka Dziewczyny...:tak:niech te Swieta sie juz koncza bo sie ,,ociele,,:-D
ciagle gébá ruszam i tocze sie z kanapy na fotel i na odwrot,eh:laugh2:
Loreain wspolczucie i zycze z calego serca spelnienia marzen!!!
poczytuje o Waszych pozycjach a ze swiecy to sie usmialam na poczatku nie zczailam ze to pozycja ..po S e x i e i tak sie zastanawialam jak wy to robicie:laugh2:gdzie chlopy na tej swiecy:laugh2::laugh2::laugh2:,mysle sobie to musi byc cholernie niewygodny se x i k:laugh2:
 
Hejka Dziewczyny...:tak:niech te Swieta sie juz koncza bo sie ,,ociele,,:-D
ciagle gébá ruszam i tocze sie z kanapy na fotel i na odwrot,eh:laugh2:
Loreain wspolczucie i zycze z calego serca spelnienia marzen!!!
poczytuje o Waszych pozycjach a ze swiecy to sie usmialam na poczatku nie zczailam ze to pozycja ..po S e x i e i tak sie zastanawialam jak wy to robicie:laugh2:gdzie chlopy na tej swiecy:laugh2::laugh2::laugh2:,mysle sobie to musi byc cholernie niewygodny se x i k:laugh2:
Probowalam sobie wyobrazic seksik na swiece :-D I jakos tak smiesznie hehe
 
reklama
ja tak pół godziny zawsze leże i jak juz nie mam siły to sobie właśnie taką kołyske robie a potem koncze z nogami za głową i ide spać :-D:-D:-D

pam - a na chłopca to Ci nie powiem bo mi wyszedł przypadkiem :laugh2: ... ale miałam strój pokojówki to może to to :laugh2::laugh2::laugh2:


a tak na poważnie to teraz bede brała acard, encorton i heparyne, nie wiem w jakiej postaci będą zastrzyki, musze w czwartek wysłać smsa do gina od kiedy ten acard, czy od połowy cyklu czy dopiero jak będzie pozytywny test
 
Do góry