reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

Witam dziewczyny;-)
Czy mogłybyście mi doradzić? Otóż okres miałam 12.12 do 17.12 cykl mam 23 dni. Do zbliżenia doszło 17 oraz 18.12... dwa dni później bolało mnie strasznie podbrzusze czyli owulacja i tu zaczynają się schody. Podbrzusze boli mnie z przerwami do dnia dzisiejszego, mam biały śluź, teraz mam go więcej, i bywa, że jest żółtawy na bieliźnie wiem,że to obrzydliwe ale nie wiem już co myśleć...:no: Piersi mnie bolą ale nie aż tak bardzo jak bywało przed okresem. Okres mam dostać 04.01 a i byłam u lekarza 20.12, który po zbadaniu mnie stwierdził, że szyjka jest czysta, nie mam żadnej infekcji ani nadżerki. Z góry dziękuję za odpowiedź. Robiłam dzisiaj test ale wyszedl negatywny.:crazy:


niestety nie potrafie pomoc :no:
 
reklama
Jestes pewna ze owulacje mialas w 9 dniu cyklu?? Czyli 20.12?? niby by wychodzilo 14dni fazy przed @. Ale moglo sie przesunac. Na test jest za wczesnie bo dopiero 7dni po owulce. Poczekaj do @ I zrob jeszcze raz. Jesli dobrze licze @ powinnas miec 2-3 przy 23 dniowych cyklach.

Piszesz ze @ na 4. To wtedy cykle masz 24 a nie 23
 
Ostatnia edycja:
wcześniej miałam miesiączkę 19.11 teraz 12.12 hm szczerze liczyłam dni płodne na kalkulatorze owulacyjnym - Wynik - NetMama.pl
gdy byłam u lekarza co mnie bardzo zirytowało nie powiedział mi wprost czy mam owulacje, chociaż liczyłam na to, że przeprowadzi monitoring. Byłam przeziębiona około 09.12 więc cykl mógł się przesunąć. Mam już syna ale hehe był nie planowany ma już 6 lat, wtedy nie obserwowałam swojego ciała ani cyklów. Dziwią mnie pewne symptomy, nie wiem czy są normalne chociażby ten śluz... zbliża się sylwester nie chce później żałować, że np.piłam
 
Hej, wczoraj testu nie robiłam bo zjechali się goście, dziś pewnie też nie zrobię bo nie mam jak kupić, mąż w pracy do późna, po drodze nie będzie miał gdzie kupić więc dopiero jutro zrobię a ja jestem taka niecierpliwa....
 
Na test jest niestety za wcześnie, najprawdopodobniej nic nie pokaże. Jeśli to dla Ciebie nie problem to po prostu nie pij na tym Sylwestrze. :tak:


Pauluś - nie dziwię się że się niecierpliwisz. Ja już sama nie mogę wytrzymać do 7 stycznia ;-) chociaż i tak sobie obiecałam że zrobię dopiero 8 rano, żeby mieć ten jeden dzień. :-)
 
dziękuję za odpowiedzi, właśnie zamierzałam nie pić tym bardziej, że chyba wypadnie na mnie, że będę kierowcą;) w każdym bądź razie spróbuje zrobić test 31.12 a jak nie to zaczekam do miesiączki o ile przyjdzie;-) trzymam kciuki za Was dziewczyny i życzę na nowy rok nowego rozdziału w życiu czyli dzidziusia hehe wierzę, że nam się uda
 
witam poświątecznie :)

teoretycznie dziś albo jutro powinnam dostać @ ale znów pojawiły się plamienia w 22 dc więc hormony nadal szaleją i @ za szybko nie przyjdzie :-(
 
Ja też dziś złapałam doła :crazy: ! Znów dostałam pismo z UP,że zerwali mi umowę i nie przysługuje mi prawo do stypendium :wściekła/y: skontaktowałam się z radcą prawnym i zrobili to bezpodstawnie! Podali jakieś śmieszne artykuły których człowiek nie zna i są zadowoleni. Jestem taka zła wrrr!!! :eek: Ale napiszemy odwołanie od decyzji :confused2:
 
reklama
butterfly - nie mieści mi się to nawet w głowie, banda złodziei w tym twoim UP. Jak ktoś jest na l4 to wiadomo że nie może dostać wypowiedzenia.

karola - a ty badałaś sobie hormony? ja ide sprawdzić prolaktyne i progesteron w poniedziałek. Bierzesz dodatkowy progesteron i dostałaś może coś na zbicie prolaktyny skoro masz plamienia? ... może pisałaś ale nie potrafię wszystkich informacji ogarnąć :sorry:
 
Do góry