reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki grudniowe 2012

reklama
lorelain no Ja tak myślę żeby zrobić jeszcze bete w sobotę w celu sprawdzenia przyrostu, tylko najgorsze ze wynik będzie pewnie dopiero w poniedziałek:/ Biorę duphaston 2x dziennie ale zaczełam go brać dopiero 9 dni po owu jak wyszła mi mega blada krecha na teście ciazowym.

fionka do gina chyba pójdę dopiero w okolicy 8 stycznia jak wrócę do swojego miasta bo teraz jestem u rodziców, zresztą wcześniej to chyba nie ma nawet sensu... zresztą ciekawe czy do stycznia mój piękny sen się nie skończy.

galaxia gratuluje zareczyn:)

A dla przytulajacych sie dziś Powodzenia!
 
gosheek trzeba wierzyc ze bedzie wszystko ok
Jutro ide na bete. Czy musze być na czczo? A ile pobieraja krwi? Tyle ile przy normalnym pobieraniu? Bo mi zawsze automatycznie cisnienie spada i mdleje
 
Pamiętam jak przed pierwszym pobraniem krwi w ciąży panikowałam bo bałam się igieł,tak się do tych wkłuć przyzwyczaiłam, ze po CC w szpitalu gdy mało kompetentna pielęgniarka nie mogła trafić mi w żyłę to ja ją uspokajałam by się nie denerwowała i próbowała:)
 
lorelain nie robiłam żadnych badań. Moja ginekolog nie zleciła mi żadnych. To była puerwsza taka ciąża u mnie. Powiedziała żebym się narazie nie przejmowala i nie brała tego do głowy bo wiele ciąż sie tak kończy i kobiety nawet nie wiedzą ze były w ciąży. Dała nam również zielone światło do dalszych starań. I szczerze to nie sądziłam ze po poronieniu zajde w ciążę zwłaszcza ze przytulanie bylo dwa dni przed owu a potem już nie. No i wogóle nie spodziewałam sie ciąży od razu po poronieniu. Wiec jak zobaczyłam dwie kreski to trochę zdebialam no i oczywiście zaczęłam sie martwić. Z własnej inicjatywy robiłam sobie progesteron 7 dni po owu i miałam 15,63 ng/ml. No i teraz strasznie się denerwuje ze znów coś będzie nie tak...
galaxia nie przejmuj sie badaniem bety. To zwykle pobieranie krwi. Ja nigdy nie patrzę jak mi sie wkluwa i ile krwi pobiera bo wolę nie wiedzieć i to jest dobra metoda. Po prostu patrzę w druga stronę.
 
Prawda jest taka, że u nas takie wesele są prawie zawsze:tak: Moje to i tak mało, bo zdarzają się nawet po 400 osób, ale to chyba zapraszają już sąsiadów:tak: co dla mnie jest nienormalne.


Galaxia - wydaje mi się że tyle co do normalnego badania. A jak się boisz patrz w drugą stronę :-)
 
reklama
Do góry