reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

zagladam bardzo rzadko.... Ale tym razem postanowiłam napisać AKUKU GRATULUJE w koncu sie udało .... trzymam kciuki za szczesliwe rozwiazanie i ciesze się ze jest dziewczynka:)
 
reklama
dziękuje ze pytacie ja jestem po trzecim poronieniu... nie ma przyczyny....ale zmieniłam lekarza ktory stwierdzil ze trzeba bedzie wlaczyc acard, wieksze dawki luteiny i dufastonu , jakiś encorton chyba i podobno ma pomoc..ruszamy znowu w czerwcu... mam nadzieje ze tym razem będzie lepiej .... Troche mnie to przybiło ale nie tracę nadziei :)

Ale akuku tak się ciesze ze w koncu bedzie dziewczynka , ze szok :*:*:* Jak sie czujecie?

Krowko a co u Ciebie?
 
Akuku w końcu kochana ! moja koleżanka ma 4 chłopaków hehe :-)

U mnie hmmm walczymy z nockami bo Julka w nocy jeeeeeee ! chociaż dzisiaj tylko ok 3 jadła i potem luz do po 7 ale wczoraj po 2 i po 5.
Jak idą zęby to po 10 razy się budzi,masakra ale jest kochana,trochę marudna i drażliwa ale jest nadpobudliwa a to idzie niestety w parze ale na szczęście autyzmu nie widzę.Kuba jako niemowlę nie przytulał się,zacząłdopiero grubo po 2 urodzinach a Julka wtula się od ok 8 mca,ciągle przychodzi i się przytuli na chwilę :-) ale jeszcze sama nie chodzi,lubi się prowadzić za ręce ale sama to tylko jeden krok robi :-) i jak każda babeczka lubi............................... zakupy !

Mnie waga spadła do 56kg i ani rusz,nie potrafię wrócić do 59kg
 
Smerfik miałbyś robione badania ma trombofilie? Zobaczysz, że już niedługo zostaniesz mama! U nas ok. Wiedziałam, że jak napisze o dzieciach że zdrowe to zaraz coś się wykluje. Jaś ciągnie nosem a Adela od wczoraj ma biegunkę temperaturę. Córka chodzi odkąd skończyła 11 miesięcy. Jak ma wcześniaka to bardzo dobrze. Jest bystra i kochana. Ma swój charakter, nie da sobie w kaszę dmuchać :)
Anabelka, mała ma czas ma chodzenie jeszcze :) najważniejsze, że szczęśliwa i zdrowa :)
 
Smerfik trzymam kciuki by sie udalo odrazu w czerwcu ;)

A ja sie czune w miare ok..wysypana syfkami plamami..i zbieram kg jak nigdy..tzn w tamtych ciazach tak nie..eh
No i chcialabym juz sierpie ;)

Anabelka no w koncu hihi.
Aj te zeby nas tez umeczyly..
 
Hej, dluuuugo mnie nie było, Smerfiku trzymam kciuki oby sie udało dawaj znac, a u mnie po staremu Tym okrutnie rozrabia biega gryzie gada szczypie je wszystko co popadnie i ogólnie mam kociokwik z nim image.jpg
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    36,4 KB · Wyświetleń: 48
Kasia bo tak punkty jest z tymi naszymi facecikami :) Ja chyba wolę bb na pogaduchy niż fb. Adela właśnie zapadła w sen teraz tylko muszę przenieść do jej łożeczka.
Smerfik i jak idą przygotowania do prób poczęcia :)
Akuku jak się czujesz?
Anabelka Julia daje popalic?
 
reklama
Krowko jakos leci choc juz mi coraz ciezej. Mysle ze z 10-11 tyg i sie rozpkauje ..oby ;)
Mala kopie bardzo nisko bardzo bolesnie. No ale jakos trzeba dac rade ;)
 
Do góry