reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

Fajowo wyglądasz tak się wydaje ze brzuszek nisko to chyba już niedługo ;) - ja i tak się dziwię ze dajesz rade - ja juz bym dawno padła na cycki hah,
 
reklama
Miciurka nisko jest nisko..ale co z tego.. skurcze mam juz miesiac ! Ilez mozna ? Chodze i marudze calymi dniami.. czekam az mala wyskoczy i wtedy odrzyje mam nadzieje.
 
wieki mnie tu nie było...

akuku hohoho, Ty na dniach się nam tu rozpakujesz!!! już nie mogę się doczekać pierwszego zdjęcia Alicji.

miciurka widzę synuś zaraz będzie miał 2 latka! ale ten czas leci! pokaż jakieś aktualne zdjęcie Królewicza?


laski chyba mam dni płodne :szok: :szok: :szok:
jakoś tak się mokro zrobiło bo do tej pory to susza niesamowita, a tu nagle kisiel w majtkach, sorry za opis :-D
no i jakoś zaczęło mnie tak nosić, do tej pory przez rok czasu seks mógł dla mnie nie istnieć a tu nagle temat zaczął mnie interesować.... czyżby owulacja??? :szok:
 
Karola - a to ty masz jakieś akcje z cyklami czy juz ok ? No wiesz Kalinka absorbujaca to i czasu nie ma im bardziej rośnie tym bardziej sobie człowiek "przypomina'' o tym i owym hahaha ;) , prawdopodobnie owu :) - korzystaj póki natura dała hahha
 

Załączniki

  • 1438461558215.jpg
    1438461558215.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 47
  • 1438461586362.jpg
    1438461586362.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 48
  • 1438461754524.jpg
    1438461754524.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 49
  • 1438461909237.jpg
    1438461909237.jpg
    16,9 KB · Wyświetleń: 50
miciurka ale słodziak z Xymka! a jaki już duży!

co do cykli to nie wiem jakie będą moje cykle po porodzie bo jeszcze nie miałam pierwszej @, więc wszystko okaże się gdy przyjdzie @ i zacznę nowy cykl.


micurka & akuku dobra, dobra, natura niech się lepiej wstrzyma z tymi zapędami :-p
 
reklama
Do góry