• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
karotka- siiisiiiii sikaj! pomagam ci ;) !!! hah

tulichna- tak - musialam juz wybrac szpital bo wizyty beda w szpitalu ;),

smerfik - irlandzka wizyta gdzies kolo 2-3 tygodnia w styczniu a w polsce 27.12 mam u swojego gina, a ty kiedy masz? pytalam juz o to ;)?? a o brzuchu to pytam czy cie boli bo mnie wlasnie jakby jajniki bolaly albo cos... nie umiem okreslic... boli mnie raz po prawej raz po lewej stronie (czytalam i niby to normalne)a ty jestes na tym samym etapie wiec zastanawialam sie czy tez to masz
 
no nie gadaj domi :szok:

tylko u mnie w poprzednim cyklu Gin stwierdził, że natworzyło się 12 pęcherzyków ale nic nie pęknie bo otoczka jest za gruba... czyli owu nie ma... a jak nie ma owu to nie ma szans na fasolkę.... :baffled:


idę sobie siknąć na test owu, wczoraj nie robiłam bo nie miałam siły... a może najpierw na ciążowy siknąć????
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry