• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

reklama
kamilko gratuuulllaaaacjeeee!!!a jednak jest ciaza ufff, super :)

miciurko, no fajny juz masz brzuszek-zazdroszcze :)


dziewczyny a ja mam dola na maxa, temperatura spada i chyba juz nie jest mi dane miec drugiego dziecka, tyle sie juz staram i takie klody pod nogi, trzese sie jak osika od chwili zmierzenia temperatury i zobaczenia,ze spadla, nie mam juz sily na mierzenie i na rzucenie tego w cholere, placze caly dzien, bo ile mozna dzialac, czyzby moj m i ja tak mocno niedomagamy???ale dlaczego, ani nie pijemy, ani nie palimy, odzywiamy sie w miare normalnie nie mamy nadwagi ani niedowagi ,badania na razie mamy wszystkie w normie (hormonalne), to dlaczego nie mam owulacji???nic jade po wynik badania nastepnego zobaczymy jaki jest, pewnie do dupy.
 
Emilka tak mi przykro :-( bylas u lekarza??

Kasoku zmierz jutro tempke moze bedzie skok??
kochana a moze te Twoje nerwy blokuja owulacje??
Tak czy siak uwazam ze powinnas zmierzyc tempke jutro I trzymam &&&& za piekny skok:-)
 
Kamila oficjalnie gratuluje....

Emalio bardzo mi przykro...


a ja was witam ;( i porzebuje pocieszenia chyba ... znalazłam przyczyne moich poronien ;(:(

Mam za malo progesteronu w fazie lutealnej i stad te pornienia.. i boje się ze nigdy nie doczkeam się dzidziusia ;( jestem załamana.....


Czy ktoras z was miała z tym stycznosc ;(?
 
Smerfik- nie bądź zalamana a się ciesz że tylko to i że wiesz co ci jest - jedyne co potrzebujesz to luteina na 2 fazę cyklu i pewnie duphaston na podtrzymanie ciąży na potem - to często się zdarza, progesteron jest potrzebny na podtrzymanie ciąży będziesz.miała.dzidziusia nie martw się :*

Kasoku- w dupe dostaniesz za te.doły :p!! Nie patrz aż tak bardzo na każdy spadek i wzrost. Bo tylko się stresujesz! Twój mąż się podkuruje ty wyregulujesz i w końcu zajdziesz! Spokojnie :*
 
Kasoku weź się w garść, dziewczyny mają rację, nie analizuj każdej tempki tam mocno, nerwy i łapanie doła w niczym Ci tu nie pomogą, a wręcz przeciwnie, nerwy i stres mogą zahamować owulację! Głowa do góry dziewczyno!!!!!!

Smerfik Luteina / Dupek rozwiążą sprawę, moja koleżanka zaszła w 1 cyklu z Dupkiem, jak już wiesz co Ci dolega to jest już z górki!

ale machnęłam obiad, aż sama się nie poznaję no i oczywiście pękam z dumy!!!!

stek wołowy w marynacie miodowo-muszdardowo- czosnkowej (własnego pomysłu) wysmażony medium rare (szok, pierwszy raz smażyłam steka i udało się medium rare za pierwszym razem) :szok:

a na deser kilka wersji smakowych muffinek: ze skórką pomarańczową, z czekoladą, z migdałami i z suszonymi śliwkami.

jestem obłędnie dumna z siebie, acha zapomnialam dodać, że padam na pyszczek ze zmęczenia :-D
 
wow!!
Karola!!! zaimponowalas mi bardzo:-D:-D
coz, pozostaje mi zyczyc SMACZNEGo:-D

Smerfiku - tez mysle, ze to jest do podleczenia:tak:

wiele kobiet ma za malo progesteronu
spokojnie bedziesz miec dzieciatko :*

Kasoku - mysle, ze moze znowu Ci sie cykl wydluzy
nie smutaj sie tylko czekaj

:tak:
 
Karola - czego mozesz uczyc? nauczenie poczatkowe czyli podstawy matematyki, nauka czytania itd
w infant school np. czyli 5,6,7 lat:-D

Akuku - ah ty niecierpliwcze

Miciurko, w ciagu dnia dzieci byly w przedszkolu a w pon popoludniu przyjezdzal moj maz z Londynu i zostawal do srody nocy (mialam zajecia pon,wt,sroda) a to bylo jak Piotrula mial 9 miesiecy, jak mial 5 miesiecy zaczelam robic egzaminy w college to mialam opiekunke na pare godzin dziennie;-)
 
Ostatnia edycja:
Dzieki dziewczyny za wsparcie...ale jestem jakas podlamana tym wszytskim z jedej strony fajnie bo znam przyczyny a z drugiej strony strachh :( We wtorek wizyta u lekarza i mam nadzieje ze on mnie przekona ze nie jest az tak zle....

Karola ja to chetnie bym wpadla dzisiaj do ciebie na obiaad :*

Tili to co w ty miesiacu zaczynasz staranka?
 
reklama
Kamilka nooo widzisz mówiłam żeby poczekać ;) GRATULEJSZYNNNNNNNNNNNNNNN :tak:;-)

Kasolku mój aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kopa ty na opamiętanie nie chcesz znów ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
ja chyba u ciebie to bede normą tygodniową wyrabiać jak górnik na zakładzie :-D:-D:-D żebyś mi sie tam nie stresowała nononononononononon
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry