karola1986-21
Dream it. Wish it. Do it.
Karola - ohh to mam nadzieje, ze faktycznie wiedza co robia
a moze to sie samo zrosnac?
teraz to w sumie wszystko byloby nie w pore gdyby sie okazalo ze fasolinka jest prawdA?;-)
no zobaczymy co powie neurochirurg, mam nadzieję, że nie będzie mi chciał tam grzebać, oby powiedział, że tak może zostać i samo się zrośnie.
hmm, co do fasolki to za jakiś czas będzie wiadomo na czym stoję. A propo, ile dni po owu tempka powinna wzrastać by było sens testować?
tili jak zapraszasz w swoje rejony to ja tam chętna jestem i to bardzo

Akuku może umówimy się razem na testowanie? ;-)
Ostatnia edycja:

:-) ;-)