• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki listopadowe 2012 :)

poza tym tak mnie piersi bolą że naprawde juz nie wytrzymuje :-(:-( aż czasami mi łzy lecą masakra jakaś
Kasolek mnie widział to może potwierdzić że sa ogromniaste aż sie boje konca ciązy:-(
 
reklama
Limonko - biedactwo:-( spokojnie, unormuje sie
na razie hormony szaleja

Smerfiku - ahhh ....:zawstydzona/y: ja nie wiem
z jednej strony baaaaaaaaardzo chce
a z drugiej, boje sie.. strasznie sie boje
wierz mi codziennie leze w lozku przed zasnieciem z godzine i mysle..
ja wiem, ze jak nie teraz.. to juz nigdy
a nie wyobrazam sobie nie spelnic tego marzenia
ale, no boje sie do jasnego pioruna bardzo:zawstydzona/y:

zobacze jak bedzie w owulacje, bo wtedy to jakos czuje sie zaslepiona i jedyne co chce to wlasnie kolejne dziecko
a teraz.. jak hormony nie szaleja to mysle bardziej racjonalnie i jest milion rzeczy na 'nie'

ja to chyba bym chciala wpasc hehehe:-D
 
Tilli kontrolowana wpadka nie jest zla :-)
No jestem niecierpliwa I nic.na to nie poradze, choc walcze.z tym ojj walcze :-P

Limonka ojj biedna jestes z tymi cyckami... Oby sie szybo hotmony unormowaly :-)

Smerfiku tak jak mowia dziewczyny lekarz przepisze co trzeba I juz niedlugo bedziesz nosic pod sercem swoja.kruszynke :-)
 
Akuku - Twoj wykres na prawde slicznie wyglada, inaczej niz poprzednie:tak:

ja mysle, ze wrac z nastaniem dni plodnych znowu oszaleje i tylko jedno bede miec w glowie:-p
 
Dzieki dziewczyny baaaardzo. Ja sie ogromnie ciesze maz tez a synek chyba nie rozumie co ja mowie:D

Limonka ja mam cycki DD narazie spoko jest mieszcza sie w staniku ale tez sie obawiam ze bede musiala stanik na zamowienie sciagac:/ takze nie martw sie jestem z toba:)
 
hej, dzieki za slowa otuchy, odebralam wyniki z fazy owulacyjnej i mam podwyzszony estradiol2 nie wiem co to znaczy, ale jak zwykle martwie sie. Moze on ma wplyw na nie mienie owulacji????????/


Miciur-ka - 12.11.2012-10.12.2012 POZYTYWNE II -Cykl 16 – Teremin porodu 19.08.2013
Domi - 06.11.2012-04.12.2012 POZYTYWNE II-cykl 1- Termin porodu 13.08.2013
Die_perle- 10.01.2013 - 12.02.2013 II KRESECZKI
-7 cykl- PRZEWIDYWANY TERMIN PORODU 19.10.2013
Limonka27 21.01.2013 - 19.02.2013 II - cykl 4
Kamilka 28.01.2013 - 19.02.2013 II kreseczki -cykl 4

Kasoku - 12.02.2013- ------------- - kasoku musi zreperowac swoj cykl
Karola - 03.02.13 - 08.03.13 - 5 cykl
Missiiss- 13.01.2013 - nie wiadomo kiedy- 4 cykl
Edyta01- 14.01.2013 -14.02.2013

Karotka- 18.01.13 ____________
Anabelka
- 29.01.2013- ___________2013 2 cykl
Smerfik- 04.02.13 - 05.03.13- cykl 1

Akuku- 08.02.2013 - 08.03.2013-15 cykl albo dalej

Tiluchna - 23.02.2013 - wielka niewiadoma - 3 cykl
Emalia82 ?
 
Ostatnia edycja:
Tilli zrobilam nowy wykres z jednym miejscem po przecinku :) zaokraglam sobie i zobaczcie jak ladnie wyglada ta czesc po owulacji :)
postaram sie obydwa wykresy uzupelniac :)

Tilli mam nadzieje ze ten ladny wykres to nie tylko unormowanie hormonalne czy cos innego tylko piekna fasolka :)
W koncu przytulanka byla na 2 dni i 1 dzien przed owu a to chyba najbartdziej plodne :) a miedzy tym pierwszym a poprzednim prawie trzy dni przerwy wiec oby oby :):)
dzis juz koniec dnia jutro 5 dzien i trzymajcie &&&&& by tempka nie spadla:) tylko ewentualnie wzrosla :):)

ide do sklepu po mleczko :)
 
Normy estradiolu są inne dla różnych momentów cyklu miesiączkowego. Badanie estradiolu w trzecim dniu cyklu (badanie wykonuje się razem z badaniem FSH) pozwala na ocenę rezerwy jajnikowej.

Poziom estradiolu, w zależności od płci i fazy cyklu menstruacyjnego, wynosi odpowiednio:

Kobieta Mężczyzna
Faza folikularna 84 - 970 pg/ml (0,3 - 3,5 nmol/l) 11,2 - 50,4 pg/ml (0,04 - 0,18 nmol/l)
Szczyt owulacyjny 13 - 330 pg/ml (0,48 - 1,17 nmol/l)
Faza lutealna 73 - 200 pg/ml (0,26 - 0,73 nmol/l)
Menopauza 11,2 - 42 pg/ml (0,04 - 0,15 nmol/l)

Kasolku musisz iść do lekarza bo hmmm ciężko znaleść co jest powodem podwyższenia i czy jak jest podwyższony czy dobrze działa na zapłodnienie
to juz wiedza medyczna
 
reklama
Smerfik - nie łam się, na pewno będzie dobrze! Będziesz brać progesteron i na pewno się uda!:tak:

Karola - szacun za obiad! :-) Też będę musiała zacząć w końcu gotować, bo mąż poszedł do pracy. Ale ja ostatnio nie mam na to ani ochoty ani pomysłów

Limonka - spokojnie, nie będą non stop rosły do końca ciąży :-D

Kamilka - mój Jasiek do tej pory nie bardzo kuma o co chodzi z tą dzidzią :-D
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry