reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki luty 2013

Donoszę że jeszcze nie urodziłam ;)

Dwa tyg temu lekarz stwierdził że : szyjka sie troche skróciła, ale tragedii nie ma,. Cokolwiek to miało oznaczac. Połozył mnie do szpitala, dostałam sterydy na płucka dla małej, bo łożysko dalej tuż przy szyjce wiec jakiekolwiek rozwarcie = cc teraz juz bez wzgledu na tc. Ja jeszcze planuje ze 2 tyg wytrzymac. Ide za tydzien na kolejną wizytę. Mam nadzieje ze bedzie oki.
 
reklama
Tysia pewnie kazał sie oszczędzać czyli odpuśc wszystko co nie musisz robić koniecznie ;) Jeszcze 2 tygodnie zeby było już na luzie

A mój Lucjanek dziś już waży 4 kg :)) wow z wagi urpodzeniowej spadł najpierw do 2830 a teraz po 3,5 tydodniach od urodzenia waży już 4 :))
a to Lucjanek
CjD1He4_Ha8EgVxoDgGh7fQ75fTIfXR_m0OumvWEtfYmFr9iGMWPGWu07UFUpmxqoD0Rlboy56_k_TdGSrq7DlFn099lsfGR0hbX3SuBvHvLAJ84AVQQNYZF6WrI5qUdOopdyFr5y4xBm_BDzK_ZxuSAo-MkH5y_Q_FjeYQ2lUy1a4Nvg7jHkNrxciRehd2NaaEsbIFNY0VW6YoTIExpsEt_QZVFo_kNGn7nG3EO579bG5v8hgcKRNRcqSBfO8SZZsSY77ldkKcm5C0syc_O4IMiciJgWJ_1lc3i8nFrMthSxQSRMM7uXlUzsW-d68_O6bMPhBcbfGmzYAzO7WGmqxKxf-UjaCeknaKQtFp0wJXiDdeqsd44PWlcEW8_7zzPgOtBiKyOY4BIQKjx6Mpjccpv1NR4dPkXqpxym1iF37IIWw0Wb4sP_mm3PDCFTyOcvoFA2q9hjJ-_LjKtzkXPcxfNFehlicbAOSbF2w-R_C9rMDSklepWyxWph6k-zsKLeohK2ZGn6ZdtE1oitNwWHusPo9Qi3vrNo-CypYCSVO6k-41JOWR6OvCbJUa5jhC43qTg6OSeIeN4ahe0jotyVZ4yvA=w483-h643-no
 
Hej dziolchy.
Gratuluje wszystkim mamusiol urodzontch maluszkow a tym w ciazy by dzieci ladnie czekaly do bezpiecznego terminu i szybkiego rozwiazania.

U nas ok Alicja ma juz roczek :)
Chyba duzo jak na jej wiek mowi. :)
Mama,tata,baba, Tess (imie jej kolezanki) Ala,kupa!, cacy, daj, papa, hahaha mowi! I pewnie inne o ktorych teraz nie pamietam. Jest przekochana..wiecznie usmiechnieta i stawia na swoim hahaha
 
O hej akuku :) dawno nie zaglądałaś do nas, fajnie że się odezwałaś :)
No faktycznienie sporo Ala mówi :) super że taka śmieszka z niej ;) stawia na swoim bo w końcu jedna jedyna dziewuszka no to rodzice łatwiej ulegają pewnie hehehe ;)
 
Natka haha ona krzykiem od wszystkich wymusza.. nie tylko od nas a od rodzenstwa rowniez ;)

Chcialam estawic zdjecie ale mam za duzo na tel i nie moge otworzyc aplikacji ze zdjrciami ;(
 
Akuku hej!

Dużo zdrówka dla małej!

My byliśmy wczoraj na usg głowek wszystko w porządku.

Dziewczyny tak szybko rosną ze nawet neo była w szoku...

Na dzień wczorajszy miały Hania 5060 a Laura 4100
W trzy tyg po przeszło 550 gram przybrały...a były takie małe kruszynki a zaraz 3 miesiące skończą

Hanna i Laura ur.27.06.2016
36+1 tc
 
Hehe akuku tyle zdjęć, że pamięć w tel się kończy? :) też ciągle muszę zgrywać na kompa hehe ;)

Patuska ale ładnie dziewczyny rosną! I jak ten czas leci... już 3 miesiące! Masakra :) super, że usg w porządku i dziewczynki zdrowe :)
 
reklama
Hej dziewczynki ;)

Donoszę ze Kasia przyszła na świat 10 września w 37+3 tc. 3380 g, 54 cm, 10 pkt. Trafiłam do szpitala z krwawieniem, okazalo sie ze jakis boczny płat łożyska zaczął sie odklejać juz przy 2 cm rozwarcia. Takze skonczylo sie na cc.

W domu jestesmy juz tydzień. Kasieńka jest słodka. Nie moge uwierzyc ze w koncu sie doczekalismy ;)
 
Do góry