Nuuuśka
..kocia mama ;]
hej dziewczynki :****
ja już w domku !!! hura ! :-) posprzatalam, zrobiłam pranie i usiadłam na chwilke.
natka jak dziś kochanie samopoczucie ??? lepiej troszkę mam nadzieje. Już niedługo minie na pewno ciezki dla Was okres i będzie już tylko lepiej, zobaczysz.
kasiol tak, staranka po @ wiec CZERWIEC JEST NA PEWNO NASZ !!! :-) Bylam dziś w Przychodni, zaniosłam moje L4 ( mam do 20-go czerwca) i weszłam do mojej ginki bo akurat przyjmowala. Dalam jej bomboniere ( niech się cieszy ) i wypytałam o to tylko - przodo zgiecie i ona powiedziała, ze nie ma znaczenia jakie ma się polozenie macicy. Ze zarówno w przodo jak i w tylkozgieciu można zajść w ciaze i w tej chwili przestano to już kwalifikować jako gorsze czy lepsze. Przepisala mi leki przeciwbólowe, bo bola mnie te ramiona jak nie wiem i tyle. W razie czegos mam dzwonic.
Jedna babka z która pracuje i jestem z Nia na zmianie, jak uslyszala do kiedy mam L4 powiedziała tylko - no nieee ja nie wytrzymam, musze isc na jakies wolne. Pomyslalam sobie - spieprzaj tepa babo, bo siedzi, gowno robi a jeszcze wiecznie jej zle. Jak bylam z Nia na zmianie to wiecznie wszystko za Nia robiłam, teraz została z ta nowa dziewczyna i co tragedia bo musi się poruszać ??? trażeeeedia, mowie Wam.
akuku Kochana jak obiecasz ze je naladujesz fluidkami to i ja poproszę
obojętnie jakie byle były nafluidkowane
będę z Nimi spac pod poduszka 
co do wczorajszego dnia, trzymam kciuki i mam nadzieje, ze wszystko dobrze poszlo !!! musiało !!! czuje się już dobrze, boli mnie troszkę podbrzusze, ale chyba bardziej ramiona i klatka piersiowa, choć wiem ze z czasem to minie. Grunt ze jajowody sa drożne, powiem Ci, ze z tego ciesze się strasznie, bo balam się ze może być cos nie tak.Podejrzewam, ze tu może dzialac moja psychika, i za Twoja rada postaram się ja wylaczyc.
Wakacje ?.... hmmm planujemy urlop pod koniec lipca i chcemy jechać na wies, rodzina Łukasza ma tam domek i rodzine przy okazji. Mielismy w planach tez przesunąć urlop, i pojechać za znajomymi na mazury, ale z powodu tego ze L4 mi się przedluzylo nie wiem czy dostane urlop w pierwszych dwóch tygodniach lipca :/ ale sprubuje na pewno.
Tez już macie dość tej pogody ?!!! Bozeeeee !!!! JA CHCE SLONCA !!
ja już w domku !!! hura ! :-) posprzatalam, zrobiłam pranie i usiadłam na chwilke.
natka jak dziś kochanie samopoczucie ??? lepiej troszkę mam nadzieje. Już niedługo minie na pewno ciezki dla Was okres i będzie już tylko lepiej, zobaczysz.
kasiol tak, staranka po @ wiec CZERWIEC JEST NA PEWNO NASZ !!! :-) Bylam dziś w Przychodni, zaniosłam moje L4 ( mam do 20-go czerwca) i weszłam do mojej ginki bo akurat przyjmowala. Dalam jej bomboniere ( niech się cieszy ) i wypytałam o to tylko - przodo zgiecie i ona powiedziała, ze nie ma znaczenia jakie ma się polozenie macicy. Ze zarówno w przodo jak i w tylkozgieciu można zajść w ciaze i w tej chwili przestano to już kwalifikować jako gorsze czy lepsze. Przepisala mi leki przeciwbólowe, bo bola mnie te ramiona jak nie wiem i tyle. W razie czegos mam dzwonic.
Jedna babka z która pracuje i jestem z Nia na zmianie, jak uslyszala do kiedy mam L4 powiedziała tylko - no nieee ja nie wytrzymam, musze isc na jakies wolne. Pomyslalam sobie - spieprzaj tepa babo, bo siedzi, gowno robi a jeszcze wiecznie jej zle. Jak bylam z Nia na zmianie to wiecznie wszystko za Nia robiłam, teraz została z ta nowa dziewczyna i co tragedia bo musi się poruszać ??? trażeeeedia, mowie Wam.
akuku Kochana jak obiecasz ze je naladujesz fluidkami to i ja poproszę
obojętnie jakie byle były nafluidkowane 
co do wczorajszego dnia, trzymam kciuki i mam nadzieje, ze wszystko dobrze poszlo !!! musiało !!! czuje się już dobrze, boli mnie troszkę podbrzusze, ale chyba bardziej ramiona i klatka piersiowa, choć wiem ze z czasem to minie. Grunt ze jajowody sa drożne, powiem Ci, ze z tego ciesze się strasznie, bo balam się ze może być cos nie tak.Podejrzewam, ze tu może dzialac moja psychika, i za Twoja rada postaram się ja wylaczyc.
Wakacje ?.... hmmm planujemy urlop pod koniec lipca i chcemy jechać na wies, rodzina Łukasza ma tam domek i rodzine przy okazji. Mielismy w planach tez przesunąć urlop, i pojechać za znajomymi na mazury, ale z powodu tego ze L4 mi się przedluzylo nie wiem czy dostane urlop w pierwszych dwóch tygodniach lipca :/ ale sprubuje na pewno.
Tez już macie dość tej pogody ?!!! Bozeeeee !!!! JA CHCE SLONCA !!




