P
patu$ka
Gość
Nuska o jaka rozprawe chodzi bo chyba sie zgubilam gdzies po dorodze... Akuku mialas jaka rozprawe?
Moje testy powinny przyjsc niby jutro ekonomiczny 3 dni idzie chociaz powiem wam ze nie zdziwie sie jak bdzie w poniedzilek bo polecony od Akuku jeszcze nie dotral... Ah ta nasz poczta. Wiece co apropo allegro, tak przegldalam ubranka akcesoria dla maluszkow i powiem wam jedno wyprwke kupuje na allegro. Kurna mac u nas w sklepach ceny to masakra widzialm komplet 5 czesci za 30 zl u nas za 30 zl to bym miala spiochu i kaftanik a nie spiochy,kaftanik,body,pajaca i czapeczke.
Tak z ł gadalismy o wozku w sumie na nowy trozke jakby nie bylo skzoda bo jak patrzylam taki jaki bym ewentualnie hcchiala to cena maskara 1999zl


xlander. Qrwa cena masakra. Wiec rozmyslamy nad tanszym odpowiednikiem gdzies do tysiaka albo uzywka gdzies? Powiem Wam ze jesli bym zafasolkowala to tylko od szpitala wyprawke musialbym miec bo ubranka to od brata mam miec chyba ze to chlopak bedzie to trzeba bedzie sporo kupic,lozeczko tez od nich jedyne co o wozek i ta podstawa,ale chyba nie ma nic piekniejszego w rakcie ciazy jak lazenie po sklepach ogladanie dotykanie. Kurcze moglo by to byc juz.
Moje testy powinny przyjsc niby jutro ekonomiczny 3 dni idzie chociaz powiem wam ze nie zdziwie sie jak bdzie w poniedzilek bo polecony od Akuku jeszcze nie dotral... Ah ta nasz poczta. Wiece co apropo allegro, tak przegldalam ubranka akcesoria dla maluszkow i powiem wam jedno wyprwke kupuje na allegro. Kurna mac u nas w sklepach ceny to masakra widzialm komplet 5 czesci za 30 zl u nas za 30 zl to bym miala spiochu i kaftanik a nie spiochy,kaftanik,body,pajaca i czapeczke.
Tak z ł gadalismy o wozku w sumie na nowy trozke jakby nie bylo skzoda bo jak patrzylam taki jaki bym ewentualnie hcchiala to cena maskara 1999zl



xlander. Qrwa cena masakra. Wiec rozmyslamy nad tanszym odpowiednikiem gdzies do tysiaka albo uzywka gdzies? Powiem Wam ze jesli bym zafasolkowala to tylko od szpitala wyprawke musialbym miec bo ubranka to od brata mam miec chyba ze to chlopak bedzie to trzeba bedzie sporo kupic,lozeczko tez od nich jedyne co o wozek i ta podstawa,ale chyba nie ma nic piekniejszego w rakcie ciazy jak lazenie po sklepach ogladanie dotykanie. Kurcze moglo by to byc juz.



