reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Madzia może ja tak mam, bo całą ciążę dobrze przechodziłam i w sumie nie wiem jak ciężko jest w 40 tygodniu, bo do niego nie dotrwałam ;) Też się stresowałam czy wszystko ok, bo jak ta moja lekarka nawet mi nie pokazywała usg i nie robiła pomiarów co wizytę, to już w ogóle..
A Ty jak się czujesz? Jak Ania? :) Jak karmienie i spanie?
Ja sie czuje dobrze tylko niewyspana. Karmie ja swoim ale sciagam i mm. Mala w dzien srednio spi. Raczej ja tzrzeba ululac i dopiero na niedlugo pojdzie spac. W nocy pierwsza drzemka dluga a potem po 2 godz. A jak u Ciebie?

Napisane na LG-D855 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
No skąd ja to niewyspanie znam heh ;) Grunt, że się najada :)
Mój w dzień śpi dużo, nawet bardzo i pamiętam na początku miałam nerwa na niego, że w nocy kiepsko śpi a w dzień odsypia. Wieczorami przeważnie zasypia 21:00-22:00 i tak śpi do 1:00-1:30. Potem kolejna pobudka o 3:00 i ostatnia o 5:00-6:00 i potem wyspany marudzi do 9:00. Ale mam nadzieję, że będzie już spał częściej tak jak dziś - pobudka o 2:00 i 7:00. Ale i tak już staram się nie narzekać, bo jak w nocy się nie wyśpię, to w dzień odeśpię.
Ty masz trudniej, bo masz jeszcze Michasia i siły musisz mieć jednak dużo. A pamiętasz czy faktycznie tak jest, że po 3. miesiącu czas snu dziecka się wydłuża?
 
Luxi to super i gdzie te fotki? ;)

Melisko może Ty też pokażesz jakiego masz już dużego mężczyznę w domu? :)

Właśnie Kasia, zostałaś wywołana, co tam u Ciebie? :) Jak tam życie w narzeczeństwie?Kiedy termin spodziewanej @? Trzymam kciuki żeby nie przyszła! :*

Wczoraj w nocy położyłam małego do jego łóżeczka dopiero po 1 i to był błąd, bo się częściej wybudzał.. ale człowiek zawsze uczy się na błędach ;)
Byliśmy u tego pediatry i on twierdzi, że wszystko ok i tak ma prawo jeszcze być z tymi drganiami.. no sama nie wiem. Ale przyczepił się, że synek za dużo waży i straszył otłuszczeniem serca i wątroby, tylko, że jak dla mnie to on często nie je i wcale nie tak długo go karmię, najczęściej nawet 15 minut nie ma. Pokazał jak go masować żeby kupę zrobił, powiedział naprawdę wiele cennych rad i jak to on określił - nie kazał robić z siebie cierpiętnicy i można nawet lampkę wina wypić bez konsekwencji. Za wizytę wziął tylko 50 zł :O Szok, że tak mało, a siedzieliśmy u niego ponad 30 minut :)

A to mój Okrąglinek ;)
20160817_181346.jpg 20160825_161158.jpg
 

Załączniki

  • 20160817_181346.jpg
    20160817_181346.jpg
    857 KB · Wyświetleń: 98
  • 20160825_161158.jpg
    20160825_161158.jpg
    837,5 KB · Wyświetleń: 88
Luxi to super i gdzie te fotki? ;)

Melisko może Ty też pokażesz jakiego masz już dużego mężczyznę w domu? :)

Właśnie Kasia, zostałaś wywołana, co tam u Ciebie? :) Jak tam życie w narzeczeństwie?Kiedy termin spodziewanej @? Trzymam kciuki żeby nie przyszła! :*

Wczoraj w nocy położyłam małego do jego łóżeczka dopiero po 1 i to był błąd, bo się częściej wybudzał.. ale człowiek zawsze uczy się na błędach ;)
Byliśmy u tego pediatry i on twierdzi, że wszystko ok i tak ma prawo jeszcze być z tymi drganiami.. no sama nie wiem. Ale przyczepił się, że synek za dużo waży i straszył otłuszczeniem serca i wątroby, tylko, że jak dla mnie to on często nie je i wcale nie tak długo go karmię, najczęściej nawet 15 minut nie ma. Pokazał jak go masować żeby kupę zrobił, powiedział naprawdę wiele cennych rad i jak to on określił - nie kazał robić z siebie cierpiętnicy i można nawet lampkę wina wypić bez konsekwencji. Za wizytę wziął tylko 50 zł :O Szok, że tak mało, a siedzieliśmy u niego ponad 30 minut :)

A to mój Okrąglinek ;)
Zobacz załącznik 769782 Zobacz załącznik 769783
postaram sie teraz w weekend dac fotki :)
mlody sliczny i wcale nie jest pulpecikiem!
 
reklama
hej dziewczynki, dzieki ze pytacie, u mnie wszystko ok. chyba sie pogodzilam z mysla ze nie zajde w ciaze bez usuniecia polipa, przynajmniej tak mi sie wydaje, wiec ten cykl odpuscilam. oczywiscie seks byl ale bez jakiegos specjalnego celowania w owu. bylam wczoraj u lekarza i zapisal mnie na histeroskopie na termin 6.09. zabieg trwa 10-15 min ale pod znieczuleniem calkowitym. jeszcze tego samego dnia wychodze ze szpitala. ciesze sie bo zo nie tylko usuniecie tego jednego polipa ale tez swietna diagnostyka calego stanu zdrowia macicy (czasem niektore polipy sa widoczne dopiero przy histero wiec moze byc ich wiecej moze sie okazac). mam nadzieje ze to ten polip byl przyczyna moich plamien przedokresowych i juz sie one skoncza... super ze u was wszystko w porzadku z dzieciaczkami/brzuszkami, jestecie takie fajne dziewczyny i az podnosi to na duchu czytanie was :) nie powiem ze wam nie zazdroszcze ale zycze wam jak najlepiej :) caluje was wszystkie z goracej chorwacji :*
 
Do góry