reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Ewelina mały jest świetny :) No i nie myliłam się - cały Ty :p Też bym chciała żeby synek był do mnie podobny ;) Póki co to taki chyba bardziej "mieszany" ;D I mój syn identycznie uwielbia spać na moim brzuchu :) Zawsze jak wstanie nad ranem, to po karmieniu już zasypia na mnie i tak śpimy do 8:00-9:00 :)
Ja się wystarczająco dużo naczytałam o szczepionkach :/ Może źle zrobiłam, bo w ogóle miałam wahania czy będę szczepić... Teraz wiem, że na pewno będę odraczała je jak najdłużej, na 3 do 6 miesięcy żeby dać pierwszą dawkę. Mam receptę na Hexę ale jeszcze nie wykupiłam. Ten pediatra mówił, że krztusiec jest lepszy w tej 6w1 i od razu podkreślał, że on nie pracuje dla nikogo, tylko wyraża się o tym jako lekarz. W rodzinie szwagierka szczepiła tą 6w1 i po pierwszej dawce zero objawów poszczepiennych, po drugiej dawce niewysoka gorączka. Kuzynka męża dziś szczepiła 3 dawkami z NFZ-u. Mam taką zagwostkę, że ho ho.
A znajomej syn po szczepieniu zachorował na krztuśca i bądź tu mądry.

Luxi pokaż ten brzusio :) Do mnie też tak mówili ;P Jak byłam w 6 miesiącu to każdy się nie mógł nadziwić co on taki wielki i obstawiali że to 8-9. miesiąc ;D

Ja w niedzielę gorączkowałam ponad 39 stopni. Brałam dwa razy paracetamol i od wczoraj już puściło. Nie wiem od czego. Mam wrażenie, że jak biorę głęboki wdech to boli mnie coś w środku w klatce piersiowej. Teraz jestem u rodziców i mały póki co grzeczny, ale przedwczoraj był koncert w nocy. Podaje mu espumisan ale coś chyba za słabo działa. I jak kiedyś kupa była w każdym pampersie, tak teraz nie ma już 3 dzień.. Nie myślałam, że kiedyś będę się martwiła kupą.. a jak się pojawia, to jest taaakaaa radość :D
zrobie foto na dniach to pokaze :)
 
reklama
Ewelinka potwierdzam mały caaaały Ty! :) Dzieki Bogu :)

Adii rozbroiłaś mnie tym o kupie hahahahah [emoji23]

U mnie @ za 2 dni ale oczywiscie juz dostalam plamien i to w tym cyklu az 7 dni przed @ :( Ale we wtorek juz mam zabieg usuniecia tego polipa i juz tylko na niego czekam :)



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
trzymam moco kicuki, zeby po tym zabiegu sie udalo ♥
 
Kasiu ja też czekam razem z Tobą na ten zabieg i to z ogromną niecierpliwością :) Skończą się te plamienia i zajdziesz w ciążę niedługo, aż mam ochotę żeby ten czas przyspieszył i żebyś pokazała test z dwoma kreseczkami :)

Ha ha i dzisiaj jest happy day bo Dorek zrobił kupę! ;D

Wróciłam ze wsi od rodziców już na wieś do siebie. Ale zrobiło się jesiennie... wszędzie prace w polu. Nigdy nie lubiłam tego czasu i do dzisiaj czuję taki smuteczek gdzieś w środku, że coś przemija. Zaraz liście będą żółkły i opadną, zrobi się szarówa.
Miałam w planach iść zrobić podyplomówkę, ale pojawił się syn i teraz dla niego chcę poświęcić 100% czasu. A to się kiedyś da jeszcze zrobić ;D Za to mąż idzie zaocznie szkołę robić więc jemu będę pomagać :D
Na dodatek rozbił mój samochód :/ Dobrze, że mu się nic nie stało. Gorzej, że tak do końca to nie mój samochód tylko siostry i nic jej nie powiedziałam o tym. Oddamy do naprawy do serwisu.
A co tam u Was?
 
Kasiu ja też czekam razem z Tobą na ten zabieg i to z ogromną niecierpliwością :) Skończą się te plamienia i zajdziesz w ciążę niedługo, aż mam ochotę żeby ten czas przyspieszył i żebyś pokazała test z dwoma kreseczkami :)

Ha ha i dzisiaj jest happy day bo Dorek zrobił kupę! ;D

Wróciłam ze wsi od rodziców już na wieś do siebie. Ale zrobiło się jesiennie... wszędzie prace w polu. Nigdy nie lubiłam tego czasu i do dzisiaj czuję taki smuteczek gdzieś w środku, że coś przemija. Zaraz liście będą żółkły i opadną, zrobi się szarówa.
Miałam w planach iść zrobić podyplomówkę, ale pojawił się syn i teraz dla niego chcę poświęcić 100% czasu. A to się kiedyś da jeszcze zrobić ;D Za to mąż idzie zaocznie szkołę robić więc jemu będę pomagać :D
Na dodatek rozbił mój samochód :/ Dobrze, że mu się nic nie stało. Gorzej, że tak do końca to nie mój samochód tylko siostry i nic jej nie powiedziałam o tym. Oddamy do naprawy do serwisu.
A co tam u Was?
jak to rozwalil? u mnie ostatnie dni pracy :D
 
Adiika a ja uwielbiam jesień :) nie na lepszego czasu jak dla mnie :)
Ewelina synio cudo :)
Cassiah zobaczysz że po zabiegu raz dwa pojawi się maleństwo :*
Luxi pokazuj brzucha!
Ja dziś zmieniłam lekarza prowadzącego :D no tak mnie mój wkurzył że sobie dalam z nim spokoj. Będę chodzić do babki od genetycznego która zrobiła na mnie super wrażenie. 8wrzesnia mam wizytę a 2 tyg później polowkowe :) i za obie wizyty zapłacę tyle co u tego humorzastego za jedna;) czuje ze to będzie dobra zmiana :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Adiika a ja uwielbiam jesień :) nie na lepszego czasu jak dla mnie :)
Ewelina synio cudo :)
Cassiah zobaczysz że po zabiegu raz dwa pojawi się maleństwo :*
Luxi pokazuj brzucha!
Ja dziś zmieniłam lekarza prowadzącego :D no tak mnie mój wkurzył że sobie dalam z nim spokoj. Będę chodzić do babki od genetycznego która zrobiła na mnie super wrażenie. 8wrzesnia mam wizytę a 2 tyg później polowkowe :) i za obie wizyty zapłacę tyle co u tego humorzastego za jedna;) czuje ze to będzie dobra zmiana :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
zrobie na dniach fto brzucha to pokaze, super, ze zmieniasz lekarza, oby byla lepsza od poprzedniego :)
 
zrobie na dniach fto brzucha to pokaze, super, ze zmieniasz lekarza, oby byla lepsza od poprzedniego :)
To ja swojego pokaże ;) no myślę że będzie :)
1472651180858.jpg
1472651192166.jpg
1472651197722.jpg
1472651203551.jpg


Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472651180858.jpg
    1472651180858.jpg
    47,1 KB · Wyświetleń: 375
  • 1472651192166.jpg
    1472651192166.jpg
    35,4 KB · Wyświetleń: 374
  • 1472651197722.jpg
    1472651197722.jpg
    44,4 KB · Wyświetleń: 367
  • 1472651203551.jpg
    1472651203551.jpg
    43,7 KB · Wyświetleń: 373
reklama
Do góry