reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

Dzięki dziewczyny za opinię :) Też mi się wydaje, że przesadził z tym, że on gruby i go otłuszczę.. no ale nie chciałam się z nim kłócić. Przecież niczym go nie dokarmiam i widocznie taka jego natura i dlatego może tego nie widać :) Mój tata się z tego tak śmiał i powiedział żebym go karmiła tak samo jak do tej pory, bo powinien przystopować z tym przybieraniem w pewnym momencie.

Koleżanki syn na tym samym etapie przybrał 900 g, a startował z wagą 3900g, a mój syn przybrał 2,6 kg.

Madzia a powiedz jeszcze jakimi szczepionkami szczepiłaś Michasia i jak teraz będziesz szczepić?

Luxi zleci Ci do grudnia raz dwa :) Zobaczysz :)

Kasiu ja tak samo wierzę jak Ty, że jak wytniesz w cholerę tego polipa to zajdziesz w ciążę, boś zdrowa jak rydz :) Trzymam kciuki podwójnie, za powodzenie zabiegu i upragnioną ciążę :) Daj znać koniecznie po wycięciu polipa :)
 
reklama
Kasiu ja nadal mocnoo trzymam kciuki, wierze, ze uda Ci sie szybko zajsc!
Adika no ja Ci powiem, ze rosne w takim tempie, ze kazdy sie pyta na kiedy mam a ja mowie, ze koniec grudnia, oj tak a na pazdziernik wygladasz :D
 
hej kobiety :)))
mały pochłania większość mojego czasu ...niestety ale matka wariatka nauczyła przytulasków i synuś baardzo lubi leżeć na mamusim brzuszku i tak zasypia a jak go odłożę to otwiera oczy i zaczyna marudzić że mam go znowu przytulić ..taaa uwielbia mnie czuć . najlepiej przy cycusiu i na brzusiu ..ale nocki ładnie przesypia w swoim łóżeczku , daję się wyspać ..mamy już taki swój mały rytm dnia, spacerki , spanie , cycus , kapiel :) noo i wgl trudno.. czekałam na niego tyyyle czasu więc jak tu go nie tulić , całować i mogłabym go zjeść !!! <3 jest wymarzony , wypragniony :))) ciekawe jak Ł wróci do pracy to jak to będzie bo jak na razie śniadanka i obiadki to robi on i przynosi , pilnuję żebym zjadła bo ten mały głodomorek wyssysa ze mnie wszystko :D
mamy 2 tygodnie i 5 dni :) ważymy 4600kg no i mam dylemat co do tych szczepień czy brać te skojarzone czy nie, bo na pneumokoki na pewno , rotwirusy to ja jestem tak pół na pół

super że u was wszystko dobrze , dzieciaczki zdrowo rosną ... może czasem mi się marzy tak wyjść gdzieś sama na jakieś dłuższe zakupy no ale cóż takie życie matki :))) mam wszystko , mamy wszystko ! :)

macie trochę mojej małpeczki :))
 

Załączniki

  • synus2.jpg
    synus2.jpg
    151,5 KB · Wyświetleń: 72
  • synus.jpg
    synus.jpg
    109,8 KB · Wyświetleń: 65
  • synus3.jpg
    synus3.jpg
    64,6 KB · Wyświetleń: 67
hej kobiety :)))
mały pochłania większość mojego czasu ...niestety ale matka wariatka nauczyła przytulasków i synuś baardzo lubi leżeć na mamusim brzuszku i tak zasypia a jak go odłożę to otwiera oczy i zaczyna marudzić że mam go znowu przytulić ..taaa uwielbia mnie czuć . najlepiej przy cycusiu i na brzusiu ..ale nocki ładnie przesypia w swoim łóżeczku , daję się wyspać ..mamy już taki swój mały rytm dnia, spacerki , spanie , cycus , kapiel :) noo i wgl trudno.. czekałam na niego tyyyle czasu więc jak tu go nie tulić , całować i mogłabym go zjeść !!! <3 jest wymarzony , wypragniony :))) ciekawe jak Ł wróci do pracy to jak to będzie bo jak na razie śniadanka i obiadki to robi on i przynosi , pilnuję żebym zjadła bo ten mały głodomorek wyssysa ze mnie wszystko :D
mamy 2 tygodnie i 5 dni :) ważymy 4600kg no i mam dylemat co do tych szczepień czy brać te skojarzone czy nie, bo na pneumokoki na pewno , rotwirusy to ja jestem tak pół na pół

super że u was wszystko dobrze , dzieciaczki zdrowo rosną ... może czasem mi się marzy tak wyjść gdzieś sama na jakieś dłuższe zakupy no ale cóż takie życie matki :))) mam wszystko , mamy wszystko ! :)

macie trochę mojej małpeczki :))
az sie buzia sama smieje, slodki jest :)
jak pomysle, ze u nas za niecale 4 miesiace to samo to sie ciesze, a powiedz dlugo wisi na cycku?
 
dłuugo , luubi pocyckać z 15 min zaśnie , biorę go na odbicie albo odkładam chwilę przekima wstanie i znowu cycek tak na 10-12 min czasem trwa to z 30 min ale to chyba sobie tak cyca bo cyca i już zaśnie na amen..mam taką aplikację na karmienie fajna jest liczy czas i zaznaczam który cycek był ..ale to chyba lepiej że tak cyca niż mojej szwagierki której mała pocyca chwilę i budzi jej się w nocy np z 5 razy .. a mały zasypia np o 21:30 albo o 22 i budzi się koło 2 albo 3 w nocy to zależy jak długo śpi przed kąpaniem ..i później wstaję o 6-7 naje się , biorę go do nas i jeszcze się drzemniemy z godzinkę półtora więc wolę jak wisi przy tym cycu

zleci Ci lux raz dwaa ! :)
 
dłuugo , luubi pocyckać z 15 min zaśnie , biorę go na odbicie albo odkładam chwilę przekima wstanie i znowu cycek tak na 10-12 min czasem trwa to z 30 min ale to chyba sobie tak cyca bo cyca i już zaśnie na amen..mam taką aplikację na karmienie fajna jest liczy czas i zaznaczam który cycek był ..ale to chyba lepiej że tak cyca niż mojej szwagierki której mała pocyca chwilę i budzi jej się w nocy np z 5 razy .. a mały zasypia np o 21:30 albo o 22 i budzi się koło 2 albo 3 w nocy to zależy jak długo śpi przed kąpaniem ..i później wstaję o 6-7 naje się , biorę go do nas i jeszcze się drzemniemy z godzinkę półtora więc wolę jak wisi przy tym cycu

zleci Ci lux raz dwaa ! :)
a ma swoj pokoj czy z Wami? nasz bedzie miec swoj, tyle co do nas kupie dodatkowo kosz Mojzesza
 
ma swój ale jak na razie tam śpimy :) wolę być blisko niego i jakbym miała chodzić z pokoju do pokoju to coś czuję że i tak bym już tam zostawała ...a tak tylko Ł mi go daję na cyca , później odkładam i dalej śpimy :)
 
Ewelina mały jest świetny :) No i nie myliłam się - cały Ty :p Też bym chciała żeby synek był do mnie podobny ;) Póki co to taki chyba bardziej "mieszany" ;D I mój syn identycznie uwielbia spać na moim brzuchu :) Zawsze jak wstanie nad ranem, to po karmieniu już zasypia na mnie i tak śpimy do 8:00-9:00 :)
Ja się wystarczająco dużo naczytałam o szczepionkach :/ Może źle zrobiłam, bo w ogóle miałam wahania czy będę szczepić... Teraz wiem, że na pewno będę odraczała je jak najdłużej, na 3 do 6 miesięcy żeby dać pierwszą dawkę. Mam receptę na Hexę ale jeszcze nie wykupiłam. Ten pediatra mówił, że krztusiec jest lepszy w tej 6w1 i od razu podkreślał, że on nie pracuje dla nikogo, tylko wyraża się o tym jako lekarz. W rodzinie szwagierka szczepiła tą 6w1 i po pierwszej dawce zero objawów poszczepiennych, po drugiej dawce niewysoka gorączka. Kuzynka męża dziś szczepiła 3 dawkami z NFZ-u. Mam taką zagwostkę, że ho ho.
A znajomej syn po szczepieniu zachorował na krztuśca i bądź tu mądry.

Luxi pokaż ten brzusio :) Do mnie też tak mówili ;P Jak byłam w 6 miesiącu to każdy się nie mógł nadziwić co on taki wielki i obstawiali że to 8-9. miesiąc ;D

Ja w niedzielę gorączkowałam ponad 39 stopni. Brałam dwa razy paracetamol i od wczoraj już puściło. Nie wiem od czego. Mam wrażenie, że jak biorę głęboki wdech to boli mnie coś w środku w klatce piersiowej. Teraz jestem u rodziców i mały póki co grzeczny, ale przedwczoraj był koncert w nocy. Podaje mu espumisan ale coś chyba za słabo działa. I jak kiedyś kupa była w każdym pampersie, tak teraz nie ma już 3 dzień.. Nie myślałam, że kiedyś będę się martwiła kupą.. a jak się pojawia, to jest taaakaaa radość :D
 
reklama
Ewelinka potwierdzam mały caaaały Ty! :) Dzieki Bogu :)

Adii rozbroiłaś mnie tym o kupie hahahahah [emoji23]

U mnie @ za 2 dni ale oczywiscie juz dostalam plamien i to w tym cyklu az 7 dni przed @ :( Ale we wtorek juz mam zabieg usuniecia tego polipa i juz tylko na niego czekam :)



Napisane na GT-I9301I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry