reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Pieszczoch taki ze szok... ciagle za mną chodzi krok w krok, nawet do toalety ... teraz leży na dywaniku w łazience i mnie pilnuje bo widzi, ze się szykuje i się boi, ze zostanie sam... a nawet jak wyjdę tylko do sklepu na 5 min i wrócę to się cieszy jakby mnie 3 lata nie było [emoji4]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Dokładnie tak! [emoji23][emoji23] a najlepiej jak ćwiczę w domu i myśli że chyba mi się krzywda dzieje jak tak dysze i przychodzi i siada mi na brzuch i lize haha. A jako zazdrosny jak widzi ze mój emek się przytula to zaraz między nas i potrzebuje uwagi. Tylko mamy z nim problem bo zdarza mu się posiusiac meble czy drzwi. Ma już 3.5 roku. Czasami wychodzę z nim na spacer, potem idę do sklepu na 30 min, wracam a tu nasiusiane.. I nic nie pomaga, żadne krzyki, tłumaczenia, chwalenie za sikanie na dworze, specyfiki. W danym miejscu działa, Ale co z tego jak pójdzie i nasika gdzie indziej.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jolancik moj maltańczyk w poniedziałek tez idzie na przepychanie kanalików łzowych, także tez będzie usypiany...
Reqiem - ja tez nigdy nie przypuszczałam ze pies będzie dla mnie tak ważny... czasem jak sobie pomyśle ze kiedyś go zabraknie to mi się chce płakać.
Ostatnio mamie powiedziałam (już cała w nerwach, z bezsilności) ze jak nie będziemy mieć dziecka to wezmę drugiego psa [emoji23]

A co do pęcherzyków to jakieś mam przeczucie ze nic z tego nie będzie w tym cyklu.
♀️


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Sosenka mojemu pieskowi wypadł gruczoł trzeciej powieki tzw. "cherry eye" to znaczy ma taką różową kulkę w kąciku oka i będą mu to zaszywali żeby się schował i przy okazji sprawdzą kanalik łzawowo-nosowy i jeśli będzie coś nie tak to przepchają.
Sosenka i reqiem śliczne są Wasze pieski. Mój prezentuje się na zdjęciu przy moim nicku taki mieszaniec ale więcej ma z małego munsterlandera :-) :)
 
Hmm no zobaczymy w piątek co tam rośnie. My już się zastanawiamy nam drugim [emoji16] szczególnie, ze mamy ogródek i nam łatwiej w razie w. Powiem Wam że obawiam się jak będę miała dziecko to będę nadopiekuncza bo teraz jak psu sie coś dzieje to lecę zaraz do weta bo już panika że coś mu się stanie, a ostatnio szłam na imprezę i zostawiłam emka z kumplami w domu i wiadomo %%% i normalnie mu powtarzałam, ze ma uważać na psa żeby mu się nic nie stało i jak będzie z nim wychodził to na smycz i daleko od ulicy. Haha jestem straszna, Jak to pisze to sobie to uświadamiam. [emoji848] [emoji16]

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mojemu M ostatnio ciągle się pytałam czy pamiętał zakraplać oczko naszemu pieskowi jak ma wolne od pracy i jak mi mówi że 2 to go wyzywam czemu nie więcej, że średnio co 2 godziny powinien mu zakraplać by oczko nawilżać. Także też jestem nadopiekuńcza ;)
 
Mam i Ja [emoji41]
fc1a81e5d115979f02e384a92f2c0f99.jpg


Jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam ,a potem jeszcze chwilę ... I każdą kolejną tez zaczekam !... [emoji188][emoji177][emoji271]
 
Dokładnie tak! [emoji23][emoji23] a najlepiej jak ćwiczę w domu i myśli że chyba mi się krzywda dzieje jak tak dysze i przychodzi i siada mi na brzuch i lize haha. A jako zazdrosny jak widzi ze mój emek się przytula to zaraz między nas i potrzebuje uwagi. Tylko mamy z nim problem bo zdarza mu się posiusiac meble czy drzwi. Ma już 3.5 roku. Czasami wychodzę z nim na spacer, potem idę do sklepu na 30 min, wracam a tu nasiusiane.. I nic nie pomaga, żadne krzyki, tłumaczenia, chwalenie za sikanie na dworze, specyfiki. W danym miejscu działa, Ale co z tego jak pójdzie i nasika gdzie indziej.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
Oj taki problem, to może powinien być wykastrowany więc zapytaj o to weta, bo widocznie zaznacza swój teren. Mój ma 2,5 roku i też jest zazdrosny bo skacze na nas jak się przytulimy albo się cmokniemy to zaraz leci :)
 
@sosenka kurde masakra z tymi lekami. Może powinnaś odstawić skoro się tak źle czujesz po nich.
@siwa84 nie nastawiaj się negatywnie Kochana, co ma być to będzie, tak na luzie chyba najlepiej podejść, chociaż wiem, że ciężko.
@jalancik kciuki za operacje pieska, oby wszystko było dobrze. [emoji110][emoji110][emoji4]
 
Oj taki problem, to może powinien być wykastrowany więc zapytaj o to weta, bo widocznie zaznacza swój teren. Mój ma 2,5 roku i też jest zazdrosny bo skacze na nas jak się przytulimy albo się cmokniemy to zaraz leci :)
Właśnie się zbieramy do tego, ale nie mam Serca go zostawić w klinice i poznirj patrzeć jak go coś boli i tak to odkładam w czasie. Jeszcze proponowała coś takiego jak czasowa kastracja. Na Pol roku żeby zobaczyć jak się będzie zachowywał, Nie wiem dokładnie na czym polega ale to zwykły zabieg.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry