reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Właśnie się zbieramy do tego, ale nie mam Serca go zostawić w klinice i poznirj patrzeć jak go coś boli i tak to odkładam w czasie. Jeszcze proponowała coś takiego jak czasowa kastracja. Na Pol roku żeby zobaczyć jak się będzie zachowywał, Nie wiem dokładnie na czym polega ale to zwykły zabieg.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
A to nie słyszałam o czasowej kastracji. Mojemu też by się przydała bo na spacerze do innych psów jest okropny, tylko suczki akceptuje. Ciekawe czy by zadziałała taka kastracja.
 
reklama
A to nie słyszałam o czasowej kastracji. Mojemu też by się przydała bo na spacerze do innych psów jest okropny, tylko suczki akceptuje. Ciekawe czy by zadziałała taka kastracja.
Ja też byłam w szoku, Ale właśnie mówi że najlepsza metoda jak nie jest się pewnym stałej od razu.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wonder - no przemęcze się jeszcze te dwa dni ... najgorzej to ten moj pęcherz [emoji17]

Jolancik trzymam kciuki za pieska, bedzie dobrze [emoji8]

Reqiem byłam ostatnio u weta ze swoim i pytałam o kastrację, moj co prawda nie jest aż tak nadpobudliwy i nie gwałci mi nogi [emoji23] kiedyś sie wyzywał na takim dużym misku i z nim mial swój pierwszy raz (dla mnie szok i traumę mam do tej pory [emoji23]) ale odkąd mu zabrałam miska to jest spokój... wet mówił, ze najważniejsze żeby nie dopuścić do suki to będzie ok. A po kastracji psy maja tendencje do tycia, są mniej aktywne i znudzone... także ja odkładam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Wonder - no przemęcze się jeszcze te dwa dni ... najgorzej to ten moj pęcherz [emoji17]

Jolancik trzymam kciuki za pieska, bedzie dobrze [emoji8]

Reqiem byłam ostatnio u weta ze swoim i pytałam o kastrację, moj co prawda nie jest aż tak nadpobudliwy i nie gwałci mi nogi [emoji23] kiedyś sie wyzywał na takim dużym misku i z nim mial swój pierwszy raz (dla mnie szok i traumę mam do tej pory [emoji23]) ale odkąd mu zabrałam miska to jest spokój... wet mówił, ze najważniejsze żeby nie dopuścić do suki to będzie ok. A po kastracji psy maja tendencje do tycia, są mniej aktywne i znudzone... także ja odkładam.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
No właśnie właśnie, też się tego boję, dlatego zastanawiam się nad ta czasowa żeby zobaczyć jak zareaguje.

Napisane na HTC One A9s w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Wonderful ja wiem... próbowałam wyluzować ale niestety czas działa na moją niekorzyść. W maju skończę 34 lata [emoji852]

Ja też mam Maltanczyka. W lutym skończyła roczek.
111385aeb5e9dd4bc18af3d6cc1bc1b8.jpg


Napisane na SM-A520F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry