reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Bum już dawno nie śpię :) my tez już po spacerku. Nawet widzieliśmy wiewiórkę jak przed kotem po drzewach uciekała [emoji12]
1479635189-ugiib2.jpeg



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Agnesis u mnie też była wiewiórka wczoraj pod wieczór jak szlam z psem moze coś widać [emoji38]
Ale u Ciebie słoneczko [emoji274]

Patunoa oj to @ się spoznialska zrobiła... Ktory masz dc?

Carmen oki czekam [emoji4]


1479638683678.jpg


wff2krhmvaem9yip.png
 

Załączniki

  • 1479638683678.jpg
    1479638683678.jpg
    75,3 KB · Wyświetleń: 167
Bum widac ją, widac [emoji4] niebo dzis błękitne i słoneczne, ale wiatr pizdzi zimny [emoji12]
A testy owu robie codziennie, bo mam ich dużo, wiec sie bawię [emoji16][emoji16][emoji16] od jutra chyba sie za temp w końcu wezmę [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Agnesis też tak robiłam hehe , ale jakoś nie chce mi się ich robić , ale w następnym cyklu juz chyba kupie [emoji6]
No ja zaczelam w tym cyklu późno mierzyć bo od 7dc [emoji5]

Zaraz ide obiad robić i nigdzie się nie wybieram już dziś , mała lepiej więc odpoczywamy dalej [emoji4]


wff2krhmvaem9yip.png
 
tttttt.jpg
ffffffffffffffffffffffffffffff.jpg
nnnnnnnnnn.jpg
 

Załączniki

  • tttttt.jpg
    tttttt.jpg
    88,1 KB · Wyświetleń: 184
  • ffffffffffffffffffffffffffffff.jpg
    ffffffffffffffffffffffffffffff.jpg
    94,3 KB · Wyświetleń: 183
  • nnnnnnnnnn.jpg
    nnnnnnnnnn.jpg
    23,8 KB · Wyświetleń: 183
Bum w gorna czesc posladka.[emoji6]
A ja sie wkur....ilam. Zaczelam robic ciasto na pierniczki i sie zorientowalam ze stare foremki wyjeb..lam bo mi sie nie podobaly. Na szczescie tylko suche skladniki wymieszalam to moze postac do jutra. Maz na uczelni a mi sie nie chce specjalnie po to jechac. No chyba ze mi wieczorem przywiezie [emoji48]


Napisane na iPad w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry