reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

Carmen ooo wpadam ha a twoich do mnie wysłać [emoji23]
A co niedobra macie wodeczke? [emoji38] jaki bimber przywieść , teść robi [emoji23][emoji23]
Oj na imprezie też dawno nie byłam hoho i jeszcze trochę mieliśmy iść w ten weekend , ale połowa ludu do pracy musiała iść a ja małej nie miałam gdzie dać [emoji19] ostatnią impreze to miałam z ponad 3 lata temu ! [emoji33]
A moje życie było bardzo rozrywkowe hihi [emoji23] czasem mi tego brakuje , takiej odskoczni...

U mnie co 10min , mamo - Kasia - mamo - kochanie - mamo - Kasia i tak w kółko .
Moja to ino o P pyta tak :
- mamo gdzie tata
- w pracy
- ok i koniec
[emoji23][emoji23]


Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nie jestes sama, ja z 7 lat temu tak porzadnie sie odhamilam
Vodka tutaj jest ale bez szalu,jednak nasze polskie wymiataja [emoji1][emoji1][emoji1]
Ja tez bylam zawsze rozrywkowa,co tydzien w piatki i soboty latalam po imprezach. Wracalam o 6 rano,ogarnialam sie,jadlam i szlam do roboty.
Wracalam w sobote z pracy,odsypialam troche i wieczorem znowu szlam. Uwielbialam tanczyc, isc wypic sobie alkohol,nie tam zeby sie zataczac ale rozrywkowa bylam. Odkad poznalam mojego to wszystko wykrecilo sie o 360°
Nie zaluje ze mam mala i w ogole,ale poszlabym sobie chociaz raz co dwa miesiace potanczyc. Milano jest zajefajnym miastem i rozrywkowym,ale moj mnie nie zabierze nigdy na balety...
Po moim slubie z nim poszlam na dyskoteke w sukni slubnej,bo tutaj panuje taki zwyczaj haha. Osoby ktorych nie znalam skladaly zyczenia.
Nie wyszalalam sie wtedy,bo bylam padnieta i leb mi caly pulsowal od upiecia..

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja tańczyć nie lubie i nie mam problemu [emoji23]


_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Widział ktoś takie góry o doliny? [emoji38][emoji23]
55e821cc4bf91416a92b2711e314e391.jpg



_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
 
Dobry ....

Agnes idealny podpis masz pod postem [emoji41]

Spać w nocy nie mogłam ....

Idę młodzieży budzić ...

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
 
Widział ktoś takie góry o doliny? [emoji38][emoji23]
55e821cc4bf91416a92b2711e314e391.jpg



_________________________
Czasami musimy przestać analizować przeszłość, przestać planować przyszłość, przestać zastanawiać się co tak naprawdę czujemy, przestać decydować rozumem, co chce czuć serce. Czasem musimy po prostu powiedzieć sobie 'niech się dzieje co chce' i iść dalej...
o losie ! [emoji38] napewno żeś wkładala ten termometr gdzie trzeba :)?

************************

Ja jeszcze chwilę na Ciebie zaczekam,a potem jeszcze chwilę ..
I każdą następną też zaczekam..
[emoji188][emoji179][emoji188][emoji223][emoji516][emoji254]...
 
reklama
Hejka!
Wooow Agnesis jak Ty tą temp mierzysz?! :D
Ja też chcę na dyskotekę ! Młodość szybko przeminie a pozostanie żal. Wiem że tak będzie.
Puki co jestem udupiona na cacy. Zasypało nas i jeden samochód na zimowych oponach. Znając życie będę udupiona całą zimę potem zaraz poród i z dzieckiem. Jak zwykle miało być inaczej...
 
Do góry