reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Dorcia niestety gorączka to zła wiadomość ale na pewno wszystkich plemników nie wybiła, więc na pewno nie można tracić nadziei. A twój bierze jakieś witaminki?

Kruczyca ja miałam to samo. Odliczanie najpierw do 12, potem 20 potem do 30 tygodnia i tak zleciało, że w końcu się przeterminuje...jak córeczka? Grzeczna jest? Mąż pewnie zakochany w małej na maksa com?

Bum czekam na info po usg:-) chyba jutro machnę murzynka wywoływacza...tonący brzytwy się chwyta....
 
Dorcia niestety gorączka to zła wiadomość ale na pewno wszystkich plemników nie wybiła, więc na pewno nie można tracić nadziei. A twój bierze jakieś witaminki?

Kruczyca ja miałam to samo. Odliczanie najpierw do 12, potem 20 potem do 30 tygodnia i tak zleciało, że w końcu się przeterminuje...jak córeczka? Grzeczna jest? Mąż pewnie zakochany w małej na maksa com?

Bum czekam na info po usg:-) chyba jutro machnę murzynka wywoływacza...tonący brzytwy się chwyta....
No nie pyskuje jeszcze haha ;) jak to dziecko jak nic jej nie jest to jest super ;) no pewnie ze zakochany córeczka tatusia ;) ona też najbardziej do taty ciągnie. A jak się czujesz wg prócz zmęczenia oczywiście ;)

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tynka na czerwcówkach od 36tc zaczynają pić herbatkę z liści malin i brać wiesiołka. I tak się zastanawiam nad tym... Współczuję Ci tego czekania, sama córcie przenosiłam bite 2 tyg. Nie chciałbym się teraz tak męczyć.

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kruczyca, Majka ja się czuję fizycznie bardzo dobrze. Nawet lepiej niż 2,3 tygodnie temu. Nic mnie nie boli, nie mam żadnych skurczy, od czasu do czasu tylko ćmi jak okres i to wszystko. Mogę biegać wręcz a wcześniej chodziłam jak kaczka...cofam się normalnie:-( tak bym chciała żeby się udało bez wywoływania...martwię się o Igiego...że będzie za duży, że będą zielone wody, że się zaklinuje albo co najgorsze udusi pępowiną :-( Dziś w nocy go budziłam bo się nie ruszał jak wstałam do toalety.
 
Kruczyca, Majka ja się czuję fizycznie bardzo dobrze. Nawet lepiej niż 2,3 tygodnie temu. Nic mnie nie boli, nie mam żadnych skurczy, od czasu do czasu tylko ćmi jak okres i to wszystko. Mogę biegać wręcz a wcześniej chodziłam jak kaczka...cofam się normalnie:-( tak bym chciała żeby się udało bez wywoływania...martwię się o Igiego...że będzie za duży, że będą zielone wody, że się zaklinuje albo co najgorsze udusi pępowiną :-( Dziś w nocy go budziłam bo się nie ruszał jak wstałam do toalety.
Tynka to normalne że się boisz. Mialam te same mysli.Ale na pewno wszystko będzie dobrze.

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja pierdziuuu wiedzieliście, z3 jest kubek menstruacyjny? Quwa i to do koloru do wyboru [emoji33]
1493026872-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
 
Kruczyca, Majka ja się czuję fizycznie bardzo dobrze. Nawet lepiej niż 2,3 tygodnie temu. Nic mnie nie boli, nie mam żadnych skurczy, od czasu do czasu tylko ćmi jak okres i to wszystko. Mogę biegać wręcz a wcześniej chodziłam jak kaczka...cofam się normalnie:-( tak bym chciała żeby się udało bez wywoływania...martwię się o Igiego...że będzie za duży, że będą zielone wody, że się zaklinuje albo co najgorsze udusi pępowiną :-( Dziś w nocy go budziłam bo się nie ruszał jak wstałam do toalety.
Po terminie będą mieli was na oku. Ja wtedy też dobrze się czułam i dobrze wspominam wywoływanie porodu. Mała widocznie była gotowa ciut później.
Nie denerwuj się dwa tyg w tą czy w tą to na prawdę bezpieczny okres. Syna urodziłam 3 dni przed terminem i były zielone wody 3 punkty apgar, rok tehabilitacji i też wyszedł na ludzi. Nie ma reguły a zamartwianie się na zapas nic nie da ;)

Napisane na E2303 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tynka może jakiś szybszy spacer? Mycie okien , duzo seksu i zadziała [emoji5]
Slyszalam tez o mocnej kawie [emoji110][emoji110]

[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
 
reklama
Nessi , agnesis widziecie jak koszmarnie wygląda ta w gwiazki :
1493027663-aaaaaa.jpeg


[emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170][emoji172][emoji169][emoji171][emoji170]
Lenusia 24.09.2014 [emoji254]
Mikołaj 2.10.2017 - 16t6d [emoji272]
 
Do góry