reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
A ja polecam tusz z Lovely ten zloty za 10.99 jest genialny [emoji173] lepszy niz niektore z wyzszej polki.
Dzis chcialam kupic ale Pani mi powiedziala ze on sie rozchodzi jak swieze buleczki[emoji23][emoji5]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej

Zostałam wywołana wiec do odpowiedzi :-)

Kruczyca- o jak fajnie że jesteś :-), już koniec 3 miesiąca u was , ja tez się nie mogę doczekać końca kolek

Rene - twoja dzidzia taka słodka :-)

Tynka- już tak blisko i Ignaś będzie z wami pisz cały czas jak tam akcja , życzę Ci żeby poród się sam zaczął , a nie tak jak u mnie wywoływanie

Bum- daj znać po wizycie

Agnesis - kto wie może @ jednak nie przyjdzie

A ja z tych co i podpadła i tampony , na noc muszę mieć podpaski i po domu tez spoko ale jak już mam gdzieś iść to tampony , teraz w połogu to niestety tylko podpaski i wkładki .

Dziewczyny sorki ze was nie dam rady nadrobić ale z całych sił trzymam &&&& za coraz lepsze wyniki i oczywiście dwie krechy :-)

Mój coś ostatnio po nocach nie spij tak po 1,5 -2 godzin Maks , ja się poddaje i biorę go do siebie do łóżka i karmie cycem na śpiąco


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Bylam dzis w biedrze i biegalo sobie dziecko ok 4-5 lat i w kolko powtarzalo "dupa dupa dupa dupa dupa"[emoji46][emoji23]
Matki nie zauwazylam[emoji23]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dorcia dzis jak bylam w Rossmann to babka opowiadała ze takie cyrki byly pierwszego dnia promocji ze matki przychodzily z dziecmi i dzieci zajmowaly kolejke a one wybieraly, albo ze jakas matka zapomniala dziecka z rossmanna zabrac[emoji46][emoji46][emoji46]
Przyszla z dzieckiem, ono znudzone zaczelo biegac pomiedzy ludzmi, i ta matka zapomniala o nim. Mieli juz po policję dzwonić ale mamuska sie pojawila po zgube[emoji23]
Boze az nie wierzylam ze dziecka mozna zapomniec[emoji23][emoji37][emoji47]

Napisane na LG-H340n w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej

Zostałam wywołana wiec do odpowiedzi :-)

Kruczyca- o jak fajnie że jesteś :-), już koniec 3 miesiąca u was , ja tez się nie mogę doczekać końca kolek

Rene - twoja dzidzia taka słodka :-)

Tynka- już tak blisko i Ignaś będzie z wami pisz cały czas jak tam akcja , życzę Ci żeby poród się sam zaczął , a nie tak jak u mnie wywoływanie

Bum- daj znać po wizycie

Agnesis - kto wie może @ jednak nie przyjdzie

A ja z tych co i podpadła i tampony , na noc muszę mieć podpaski i po domu tez spoko ale jak już mam gdzieś iść to tampony , teraz w połogu to niestety tylko podpaski i wkładki .

Dziewczyny sorki ze was nie dam rady nadrobić ale z całych sił trzymam &&&& za coraz lepsze wyniki i oczywiście dwie krechy :-)

Mój coś ostatnio po nocach nie spij tak po 1,5 -2 godzin Maks , ja się poddaje i biorę go do siebie do łóżka i karmie cycem na śpiąco


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Moja tez śpi ze mną w,łóżku bo inaczej bym mogła zapomnieć co to sen

Napisane na HUAWEI VNS-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry