• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

witam się rano.

Carolaaa jeszcze wyjdzie słonko...

Gusia dobrze,że jesteś ...
oglądałam ten dokument..ehhhhh
to kiedy masz termin@?? ja 1 marca...
 
reklama
Carola, z okazji urodzin życzę, żeby jak najszybciej spełniły się wszystkie Twoje marzenia, a trudne sprawy niech się wyprostują. Na osłodę ode mnie torcik :-)
page196_4.jpg

Ja miałam ciężką noc. Co chwilę coś mnie kłuło, bolało, chyba skurcze jakieś.
 
Carola - współczuję - ale wierzę że będzie dobrze - musi być :tak:

Obserwuj świat szeroko otwartymi oczami,
ponieważ największe sekrety ukryte
są w najbardziej nieprawdopodobnych miejscach.
Ci, co nie wierzą w magię świata -
- nigdy ich nie odkryją.
życzę Ci wiary w cuda.



STO LAT KOCHANA KOBITO :tak:

Zobacz załącznik 438908
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry