• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
mmm, no właśnie, to ciasto zawsze dobre wychodzi :tak: spróbuj następnym razem z jabłkami albo ze śliwkami-też pycha.
lolitka- myślałam, że sprzedajecie może, bo tyle tych ryb :-D my rzadko jemy niestety.
 
częstujcie się
img20110604009.jpg



jeszcze sałatkę zrobiłam
img20110604006.jpg
 

Załączniki

  • img20110604005.th.jpg
    img20110604005.th.jpg
    5,2 KB · Wyświetleń: 104
Ostatnia edycja:
Cześć. Zaglądałam popołudniu ale straaaasznie wolno forum działało. Chyba jakieś prace konserwatorskie były.
Jak Wam mija wieczór?
Ja kupiłam nową włóczkę i robię komplecik chłopięcy tym razem. Jak będzie gotowy to Wam pokażę ;-)

Ja jestem rocznik '84 ;-) I tak jak pisała Kahaka też się staramy o pierwsze dziecko.

mmm poczęstowałam się Twoim ciachem. Pychotka :-)
 
Cześć. Zaglądałam popołudniu ale straaaasznie wolno forum działało. Chyba jakieś prace konserwatorskie były.
Jak Wam mija wieczór?
Ja kupiłam nową włóczkę i robię komplecik chłopięcy tym razem. Jak będzie gotowy to Wam pokażę ;-)

Ja jestem rocznik '84 ;-) I tak jak pisała Kahaka też się staramy o pierwsze dziecko.

mmm poczęstowałam się Twoim ciachem. Pychotka :-)

a ja 83 rocznik stara d ze mnie
 
reklama
jestem na chwilę bo padam...

badania rano zrobiłam,wyniki w poniedziałek...
skierowanie na tomograf mam

potem byłam kierownikiem budowy:)))))))))
mąz wykopał rów pod fundamenty płotu-jutro bedziemy zalewać...wiem!!niedziela ,ale nie mamy ani czasu ani wyjścia-czas nas goni i musimy..

pózniej pojechałam do kumpeli z chusteczkami i ramieniem-urodziła i ma baby blusa...pogadałysmy,poryczałysmy razem i spoko loko...

pózniej jak wróciłam z Poznania szybko chłodny prysznic-BŁO-GO-SŁA-WIEŃ-STWO!!!!!!
szybka sałatka brokułowa...pakowanie kiełbachy,piwa,słodkości i całej reszty i na grilla do Zuzy koleżanki z przedszkola...

była basen-zjeżdzalnia do basenu,namioty,bańki mydlane-generalnie cuda na kiju:))))))

podrinkowaliśmy,poluzowaliśmy się...dzieci przeszczęśliwe i...własnie wrócilismy do domu:szok:nigdy moje dzieci nie szły tak pozno spac nie mając drzemki w dzień więc padły w 2 sekundy...ja podlałam ogród i piszę co u nas było...prysznic i tez sie kładę ..było dzis meeeega gorąco więc padam...
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry