• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Palemka - super! Piękne wieści!!

Amalfi - o matko, to jest super!!!

Tylko ja tutaj bez talentu manualnego jestem????

Ja już wczoraj drinka piłam, więc dzisiaj abstynencja...
 
Mama mialas racje-szampan do kolacji i sie dzialo hehe

maz sie kapie a ja wlasnie zachodze w ciaze :) zartuje-jeszcze owu nie bylo...

Tez juz spadam bo jutro o 5 pobudka :| dobranoc:*
 
amalfi, super ;)) pozazdrościć talentu, i za pierwszym razem takie cudeńka, faktycznie tu same utalentowane osoby ^^
wikula wszystkiego najlepszego z okazji 3 rocznicy ślubu!!! ;))
palemka-będzie dzidzia????;)) ale super, gratuluję, ale masz fajnie, ja też tak chcę ;) żeby dzidźka wyrosła ładna i zdrowa :*
 
kahaka, sama robisz te karteczki? normalnie pełen profesjonalizm, jeszcze lepsze niż w sklepach, o 100 procent
a co tutaj takie częste rozmowy na temat alkoholu :P hehe, a myślałam, że to mi tylko ciągle w głowie o winkach, piwkach itp :P ale czuję się pocieszona..och, późny wieczór, właśnie burza nadciąga, idę spać bo mnie piorun strzeli :P dobranoc ;]
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry