kora witaj serdecznie

mój mąż jest bardzo zainteresowany tym wszystkim, i staramy się wspierać oboje, właśnie nawet sam szukał w internecie swojego czasu co robić, żeby wszystko było ok. no i w wyniku tego nawet zrezygnował ze zwykłych slipek i zaczął nosić bokserki, których jeszcze rok temu, jak on to powiedział "nienawidzi", ale jak tylko się dowiedział, że należy nosić przewiewną bieliznę to od razu je polubił

wyczytał też, że regularne chodzenie na basen pomaga czego nawet niewiedziałam, bardziej skupiałam się na sobie, co ja mam robić żeby wszyetko było wporządku, ale on już swoją ścieżką poszedł i zaczął szukać, jak on sobie może pomóc. Stara się

. No i oczywiście chodzimy na basen od jakiegoś czasu

. Ja też ostatnio postanowiłam zmienić naszą dietę, bo dosyć "tłusto" jemy, bardzo dużo mięsa wieprz., słodyczy, same wędliny na chleb, zero warzyw i owoców. Jak postanowiłam wzbogacić naszą dietkę, a niepotrzebne wyeliminować, to mój mąż bardzo chętnie to przyjął do wiadomości

. Z witaminami wspomagaczami to różnie, bo często zapomina, ale nie jest źle. Czy chętnie chodzi na badania?? to też jeszcze nie wiem, bo przygotowujemy się na jego pierwsze badanie, za jakieś dwa tygodnie się odbędzie około..jest zestresowany, najchętniej nie szedłby, ale wie że to dobro konieczne. Bardzo mu zależy na dziecku...Także póki co jest dobrze ^^