Dzieki dziewczyny

Tak,
kahaka, moja córka ma 5 lat.
Lilith, niezle przezycia... Jakby tak podsumowac, to od wielu lat ciagle sie staracie.
mama, ale przygody. Moja mama ciagle ma problemy z jedynkami. Robi normalne plomby i wciaz jej sie lamia te zeby. Mysle, ze tez powinna sobie wstawic implanty, ale poki co nie stac ja na to.
Ja juz nie mierze tempki, schowalam gleboko testy owulacyjne, staram sie nie liczyc dni w kalendarzu, ale jakos to nie pomaga.
Generalnie meza nasienie bylo slabe, teraz juz lepsze, ale ostatnio badalismy rok temu. Teraz znow zamierzamy powtorzyc, po roku "odpuszczania"...
Ze mna niby wszystko perfetto, chociaz mam wrazenie, ze ostatnimi czasy mam problemy z tarczyca - pare dni temu robilam badania krwi i dzis wlasnie mam wizyte u endokrynologa. Zobaczymy co powie.