reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy sie od zimy 2014

Witam :) Czy mogę się do Was przyłączyć?
Nazywam się Ania, mam 27 lat i roczną córeczkę :) Od tego cyklu zaczęliśmy się z mężem starać o rodzeństwo dla niej. Zrobiłam test owu apteczny i z allegro. Apteczny wyszedł pozytywny (w 17 i 18dc), a z allegro negatywny :eek: Przytulanie było w 16, 17 i 18 dc. Teraz czekam z niecierpliwością na 12 stycznia (wtedy planuję wykonać test).
 
reklama
Cześć dziewczyny.Czy mogę dołączyć do waszego grona staraczek? Byłabym ogromnie szczęśliwa. Tak więc mam 32 lata.w maju mi pyknie 33.Od Prawie 14 lat ( w lutym) jestem w małżeństwie. Mamy dwóch synów. 13 lat i 5 lat.miesiąc temu podjęliśmy decyzję o kolejnym i chyba już ostatnim dziecku.Cichutko marzy mi się córeczka, ale kolejny synuś będzie tak samo mocno kochany
 
Kobietki wszystkiego co najlepsze w 2015 roku.A w szczegolnosci upragnionych II kreseczek na testach.A zafasolkowanym zycze spokojnych 9 miesiecy i bezproblemowych rozwiazan o czasie :tak:
 
Do góry