reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy sie od zimy 2014

Nie stresuj sie to nie jest korzystne. Jezeli jednak rzeczywiscie sie martwisz pojdz do gina w terminie miesiaczki, badz dzien po i powiedz ze testy wychodza ci pozytywne ale boisz sie o ciaze bo jedna juz poronilas we wczesnym etapie. Wowczas moze cos zaleci. A jak Twoj zareagowal na czytelnie pozytywny test? Pewnie jest wniebowxiety :-)
 
reklama
Juz dwa dni temu mowil do mnie ciężarna i popatrz jaki mial nos ;) mialam go oklamac ze dostalam okres i w wigilie mu prezent dac-test ale nie wytrzymalam :) co prawda powiedzialam mu jak byl pol przytomny ale ucieszył sie :) do tej pory widze jak sie wierci na łóżku i usunąć nie może :)
 
I wcale mu sie nie dziwie, przezywa bycie tatusiem :-)
A ja juz tak bym chciala.. ale nie chce sie nakrecac juz wystarzy. Taka jestem niecierpliwa ze najchetniej codziennie bym testowala ale moj budzet pewnie by ucierpial. I tak srednio wydaje 50zl na to:-D
 
Ja sie nie chce nasrawiac staram sie nie myślec, boli mnie podbrzusze rak kłuje co jakis czas, testować moge dopiero 26 ale chyba nie wytrzymam masakra wrrr
 
Ja też się staram nie nastawiać, ale... no cóż test zrobiłam - negatywny. Może za wcześnie a może to nie ten miesiąc :(
Martwi mnie to, że jestem rozdrażniona jak przed @, bóle sutków miewam co kilka cykli, śluz jest biały wodnisty, ale to nie znak przecież, a senność? - może zmiana pogody tak na mnie działa. Sama nie wiem.. Chciałabym ale mam wrażenie, że nic z tego. Z drugiej strony straszne stawiam na ten cykl.. cóż za zaprzeczenie.
Kiedyś wydawało mi się,że wystarczy jeden raz bez zabezpieczenia i bum! - ciąża. A tu niestety duży zapas cierpliwości jest potrzebny. :-(
poczekam do piątku, może się nie doczekam, heh.
 
Hej dziewuszki! Gosiak gratulacje!!! :-) annam i xoxo trzymam mocno kciuki za Was, kurcze musi sie udac bo te forum naprawde przynosi szczescie :-) ehh pamietam jak ja wychodzilam z siebie za kazdym razem czekajac na @ wrrr dziewczyny lacze sie z Wami i musze stwierdzic ze co jak co ale ciaza uczy nas kobietki cierpliwosci. Najpierw wyczekiwanie dwoch kreseczek, potem pierwszej wizyty u lekarza, zobaczenie pierwszego usg... i wreszcie porod. Matko to az 9 miesiecy! :-O
 
Masz rację betka cierpliwości przy oczekiwaniu na dwie kreseczki pewnie się w końcu nauczę, przyda się potem ;)
I macie rację z tym naszym forum.. już 50/50 w ciążę zaszło, hihi :-D teraz tylko czekamy z annam na naszą kolej &&.
a Ty jak się z tym wszystkim czujesz betka? Tyle radości, jejkuu zazdroszczę po cichaczu :-D
 
Dziewczyny!! Ja chyba zwariowałam :zawstydzona/y:
Zrobiłąm przed chwilą test i ujrzałam taką bledziusieńką różową kreseczkę zaraz obok tej grubej C. Przysięgam, że ona tam jest! Ale dziwne, że nie mogę jej sfotografować.. Może mój umysł zaczął płatać mi takie figle, ehh.. :-(
Jutro powtórzę test z rana, w końcu jest bardziej wiarygodny, poprzez większe stężenie hormonu.. No nic, trzymajcie kciuki :-).
A Was widzę pochłonął ogrom obowiązków, nikt tu nie zagląda nie opowiada :-p
 
reklama
Xoxo i co robiłaś drugi test? Mów szybko
Ja wczoraj tez zrobiłam ale nic nie wyszło wiem ze jest za wcześnie ale mam przeczucie ze @ przyjdzie.
Ja dziś wolne i mam tyle rzeczy do zrobienia ze nie wiem kiedy mam za co sie zabrać szlak mnie trafi poprostu nie cierpię pracować przed świętami bo nie zdążymy nic zrobic ;( a jak u was świąteczne przygotowania?
 
Do góry