reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy sie od zimy 2014

Xoxocindrella przeciez te objawy co ty masz są również objawami ciąży :) Od dzis zaczęło mnie boleć podbrzusze jak na okres ale okres dopiero w czwartek. Zrobilam test bo nie wytrzymałam i przy dłuższym wpatrywaniu pod światło widze blada kreske, moj m tez. Nie cieszymy sie na razie i czekamy cierpliwie do czwartku.
 
reklama
Oj goosiak nie chce sie nakrecac niepotrzebnie bo wtedy to juz wogole milion objawow zobacze :(
Poczekam jeszcze z testem chociaz kusi mnie zeby jutro zrobic ;)
Ale Tobie gratuluje i trzymam kciuki skoro juz dwie osoby widza 2 kreseczki to znak :)
 
Ha tez nie mam męża dopiero co minęło 5 lat od zaręczyn a 6,5 roku jak razem jesteśmy.
Objawy faktycznie dwuznaczne dziwne sa organizmy nasze :p liczę ze sie wam uda, ja testować bede w święta chyba Żr nie bede musiała
 
Widzisz annam jak ja słucham?:-)
Goosiak ja widze dwie kreski!!! Gratulacje:-D
Poczekamy do @ ale szczerze jak dla mnie to się jej nie doczekamy.
Ja testowałm glupia wczoraj wieczorem. :zawstydzona/y: to oczywiste ze nawet jesli to nic bym nie widziala. Ale kupilam 2 testy i nie wytrzymalam noo.. poczekam spokojnie do piatku, zobaczymy. Oby te moje objawy zwiastowaly dzidzie a nie @.chociaz zeszly cykl mialam dziwny i juz myslalam nawet przez chwile ze to TO, ale niedtety
Trzymam kciuki tez za ciebie annam!
 
Jejku jak sie ciesze!! Gratulacje!!!:-) Teraz biegiem do gina na potwierdzenie :-)
A tak z innej beczki skad masz taki cyfrowy test? I jakiej firmy?
 
Z ginekologiem mysle ze poczekam bo w czwartek mam dopiero okres dostac wiec chyba jeszcze za wczesno ? Takie testy sa u nas w Anglii firmy clearblue :) do danego tygodnia nalezy doliczy 2 tygodnie
 
Nie z ginekologiem to sie smialam, poczekaj do piatku conajmniej, a najlepiej to idz w przyszlym tygodniu, bo teraz moze nic nie zobaczyc jeszcze.
A te testy sa rewelacyjne, niestety w polsce ich nigdzie nie widzialam :-(
A masz juz jakies objawy?
Heh nawet nie wiesz jak jestem podekscytowana, tak jak w przypadku betki. Uwielbiam takie nowiny mimo ze sama jeszcze czekam :-D
 
reklama
Ale powiem Ci ze z ginekologiem dalas mi do myslenia, bo pierwsza ciaze poronilam wiec moze warto wybrac sie po cos na podtrzymanie. Objawy? Bolacy brzuch :) takie ciagniecie w dol no i cycki zaczelam macac i wkoncu bola! A od pol roku jakby sztuczne byly! :) narazie boje sie cieszyc :(
 
Do góry