reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy sie od zimy 2014

Przeprasza Was ze tak żadko tu zaglądam, ale ostatnio mam tyle pracy, że pierwsze co robię po powrocie to spanie :angry:
To jest takie ekscytujące betka, naprawdę bardzo cieszę się z Twojego szczęścia! Nigdy nie byłam w ciąży więc każda nowinka od Ciebie mnie rajcuje, heh głuptas ze mnie :-)
A moj gin jest taki śmieszny. Przekonywał mnie, że jeszcze nie, że przecież tyle przede mną, a co jeśli dzieciątko będzie poważnie chore, że zniszczy mi to życie. Przesadzał dosłownie, ale co zrobić i tak zastanawiam się nad zmianą, ponieważ chodzę na nfz a przy ciąży wolałabym chyba jednak prywatnie.. może to uprzedzenie, ale mimo wszystko wiedzialabym, że lekarz zleci każde badania, bo w końcu za t mu płacę.
A nadzieję mam, ale zobaczymy jak to będzie w tym miesiącu.. mam nadzieję że się nie doczekam @, jednak z drugiej strony mam obawę, bo mój ostatnio zachowuje się tak jakby naprawdę nie był jeszcze gotowy, ale w rozmowach zapewnia, że tak. Obawiam się, żeby nie robił tego tylko po to aby mnie zadowolić, wbrew swojej woli, co nagminnie mu się zdarza... Wie, że pragnę dzidziusia i się stara, ale tematu na codzień woli nie poruszac..
a jak tam annam? @ już zakończona? nowy miesiąc nowa szansa!
 
reklama
Faktycznie lekarz przegina hehe ja bede chodzić na NFZ ale tylko dlatego ze nie uśmiecha mi die za każde badanie krwi moczu itd płacić prywatnie
Robie testy owu wczoraj nic a dziś mała jasna kreseczka wiec sie okaże liczę bardzo na ten miesiąc :)
 
Witam Was cieplutko :) czy moge sie dolaczyc ??
W sumie staranka zaczelismy pozna jesienia ale staramy sie dalej wiec mysle ze moge sie podpiac. Mam 22 lata w sumie prawie 23. Mam juz jedna ciaze za soba, niestety poroniona.
oxocinderella ciesze sie ze nie jestem najmlodsza jak to czesto bywa :p
A teraz oczekuje do 18.12 i testuje ! Trzymac &&&
 
Witamy goosiak!! :-) Pewnie, że możesz, im więcej nas tym lepiej.Opowiedz nam coś więcej o sobie, skąd jesteś, co robisz na codzień, kiedy masz planowaną miesiączkę (18.12??). Przyznam szczerze, ze mimo iż jestem tutaj najmłodsza cieszę się, że tyle młodych dziewczyn stara się o maleństwo. Czytając inne fora częśto napotykałam się na starsze kobiety, które już pierwszy poród mają za sobą. A tu taka niespodzianka :-D
Oczywiście trzymam kciuki i to bardzo mocno, także za siebie, bo planuję testować ok 20.12
Annam co do Ciebie to też mam nadzieję, że ten miesiąc będzie wkońcu tym najszczęśliwszym! Dziewczyny musi nam się udać!Zimowe wieczory są przecież od przytulanka w ciepłej atmosferze więc obyoby coś z nich było! :-D
 
Dziewczyny czy sądzicie po tych zdjęciach : najwyżej z śnią dzisiejszego ze to moze byc ovu? ImageUploadedByForum BabyBoom1418338772.706404.jpgwiem ze powinna byc mocna krecha ale ...
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1418338772.706404.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1418338772.706404.jpg
    12 KB · Wyświetleń: 33
No więc jak mówiłam ciagle mam 22 lata. Zaraz po maturze wyjechalam do Uk i tutaj ciagle jestem z moim lubym, ktory 3 miesiace temu zostal moim mezem :) Juz 7 rok leci odkad sie poznalismy i 3 mieszkamy razem. Rok temu bardzo chcielismy miec dzidziusia i udalo sie nam za pierwszym razem, lecz niestety poronilam w 5 tc. Dalismy sobie troche czasu i zaczelismy starania na nowo od października. To jest nasz 3 cykl staran i okres mam miec 18.12, czyli juz za 6 dni !! Wkoncu koniec wielkiej niewiadomej! Oboje bierzemy witaminki a ja robie testy owulacyjne. Cykle regularne co 28 dni. Chyba to tyle o mnie :)
No wiec zycie mam praktycznie poukladane a brakuje nam tylko dzidziusia :) jednak pies to za malo ! :D
 
Ostatnia edycja:
Goosiak fakt pies to za mało ;) a gdzie w uk mieszkasz, ja tam próbowałam wyjechać ale jakos nie umiem wytrzymać za pierwszym razem uciekłam po 3 tygodniach hehe a za drugim razem byłam pół roku ale było mi bardzo cieżko bo sama a moj P był w Polsce strasznie ciężka sytuacja
 
Ja jestem 30 minut drogi od Londynu. Powiem ci ze najgorszy byl pierwszy rok, ale mialam meza obok siebie i jakos dalismy rade ale byly chwile kryzysu. Teraz nie wyobrazam sobie wrocic do Polski :)
 
Witaj goosiak :-)

annam03 ja bym zinterpretowala Twoj test jako owu :) ja testow uzywalam w sumie tylko 1 cykl i tez czekalam na gruba kreche, wiec odrzucilam ta o jasniejszym kolorze a na nastepny dzien juz zadnej kreski nie bylo i cykl zmarnowany :-/
 
reklama
Widać tylko ja tutaj jeszcze bez ślubu :-)
A ja mam złą wiadomość.. czuję się dokładnie jak przed okresem, mimo że jeszcze tydzień do. Wrażliwe sutki, które wręcz bolą, różne zachcianki, meeega senność i to uczucie, że @ się zbliża :( Nie mówię, że na100% nadejdzie jednak przeczucie co do tego mam :(
Na testach ovu zupełnie się nie znam, bo nigdy nie używałam, więc nie pomogę.
I trzymam kciuki goosiak, a jakieś nietypowe objawy masz? Może przeczucie, że w końcu się udało?
 
Do góry