reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staramy sie od zimy 2014

A Maja ma 21 miesiecy juz :-) przydalby sie jej ktos do pary :-)
A Ty starasz sie o pierwsze malenstwo?
 
reklama
Też czujesz takie bulgotanie i miewasz wzdęcia? :-)
Nie chcę Cię nakręcać ale te piersi wydają się podejrzane! (w pozytywnym znaczeniu oczywiście :)) Objawy ciążowe.. rób jutro koniecznie test i w razie obaw co do wyniku zrób zdjęcie i wstaw to razem ocenimy. W końcu co dwie pary oczu to nie jedna ;-)

Ja staram się dopiero o pierwsze maleństwo. Mogłabyś pomyśleć, że za wcześnie bo mam dopiero 21 lat, ale czuję się w pełni na to gotowa i nie jest to decyzja podjęta w 5 minut. A Ty w jakim wieku urodziłaś Maję? Super, że nie chcesz dużej różnicy wieku pomiędzy maleństwami, zawsze będzie im raźniej już od najmłodszych lat.
 
Tobie tez bulgocze! Jupiii :-) tak wzdecia tez mam choc niewielkie i najczesciej wieczorem. Ok dzieki xoxicinderella bedziemy oceniac razwm, super :-)
Ja mialam niecale 23 lata jak zaszlam w ciaze z Maja i powiem Ci ze to najlepsza rzecz jaka mnie w zyciu spotkala! Nie wyobrazalam sobie nawet ze mozna kogos tak kochac. Teraz razem z mezem czasem myslimy sobie jak my bez niej zylismy, przeciez to musialo byc tak nudno i pusto :-D I ja sadze ze nie ma co patrzec na wiek, skoro obudzil sie w Was instynkt macierzynski to nie bez przyczyny! I wydaje mi sie ze jestes rozsadna i dojrzala kobietka takze bez obaw. A macierzynstwo w mlodym wieku to same plusy! :-) cialo lepiej sobie radzi z ciaza, wszystko dziala jak powinno, dzieci rodza sie inteligentniejsze (ponoc :-D) a przede wszystkim ma sie wiecej energii na opieke nad maluszkiem.:-)
 
No tak, młode mamy są bardziej żywiołowe, lepiej radzą sobie ze zmęczeniem a także i ciążą :-).
Tylko dla mojej przyjaciółki moje pragnienie macierzyństwa jest niewyobrażalne w tym wieku, bo przecież imprezy itp. Jednak ja uważam, że etap "beztroskiej" zabawy mam już za sobą i nie ciągnie mnie w tą stronę. Dlatego też nie mogę z nią rozmawiać o moich pragnieniach, bo tylko kręci głową :-). Na szczęście natrafiłam na to forum i już mam gdzie się wyżalić, a i posłuchać porad. A właśnie!
A jak przeżywałaś pierwszą ciążę? Miałaś jakieś objawy? (przepraszam, ze tak wypytuję, ale Ty już masz jakieś doświadczenie w tym kierunku i wolę dowiedzieć się u źródełka) :-D
Zresztą zauważyłam, że macierzyństwo naprawdę sprawia Ci frajdę i jesteś mega szczęśliwą mamusią (wydedukowałam to z postów) :-D. Ehh.. dzieci są chyba najwspanialszym elementem ludzkiego życia.
A jutro poniedziałek.. Obyśmy obie będziemy miały dla siebie dobrą nowinę. Trzymam za to mocno kciuki!!!
 
Kochana musze leciec, sila wyzsza. Jutro Ci wszystko napisze ze szczegolami, obiecuje :-) buziaczki i 3mam kciuki za jutrzejsze testowanie! :-)
 
Witam dziewczyny, sorki ze nie pisałam ale praca mnie wykańcza powoli. Wlasnie dostałam @ juz chyba nie mam siły do tego wszystkiego
Mój tez sie sie pyta ani nie "interesuje" chyba oni taCy sa i zostawiają to wszystko na,. Mój P chyba nie chce nawet myślec o badaniach, rozmawiałam z nim pare razy wszyscy mowie o badaniach wspólnych a on nic. ;(
Betka czekam na wynik testu trzymam mocno &&&&&
Cindirella ja w pierwsza ciaze zaszłam w wieku 20 lat i planowaliśmy, niestety poroniłam. A co do imprez to nigdy nie bylo mi to potrzebne wiec jestem z Tobą
 
Hej annam03. Jejku widze, że dużo młodych osob stara się o dzieci, a ja wśród swoich znajomych czułam się ewenementem :-D
Przykro mi z powodu straty.. :-( Nie sądziłam, że w tak młodym wieku takie rzeczy mają miejsce, w koncu organizm jest młody i zdrowszy..
A faceci tacy widać są, nie chcą nic słyszeć, póki nie zobaczą efektu końcowego, a my kobietki dostajemy przez to kota!
A Ty starasz się o pierwsze dzieciątko? Nie przejmuj się porażką, trzeba próbować! Ja zrobiłam dzisiaj test i niestety.. 1 kreska :(
Zobaczymy w przyszłym miesiącu..Zadziwia mnie że tak długo to trwa, a kobiety miewają wpadki, bum! i dzieciątko, a traktują to jak wyrok, kiedy inne starają się i starają a efektu brak :(
a jak u Ciebie z testowaniem betka89?
 
reklama
Ahh i byłam jeszcze u ginekologa.. no tak dla pewności. Wiem wiem wariatka ze mnie! Ale naprawdę się podejrzanie czułam :zawstydzona/y: Już byłam pewna że ten miesiac okaże się szczęśliwym trafem, niestety.
Mój ginekolog zrobil mi najpierw badanie wziernikiem i mówi - no, no może zaraz ślub będzie. Po czym zobił usg i stwierdził, że ze ślubem mogę się jeszcze wstrzymać. Heh no cóż przynajmniej miał uciechę z mojej wizyty, co wogóle mu się nie dziwi :)

A jak dlugo już się starasz annam03?
 
Ostatnia edycja:
Do góry