reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019/2020!

A jak u Was mija dzień?? Ja wreszcie mam chwilę wolnego, powinnam ogarnąć w domu, jakieś zakupy! Ale leżę, czytam i jeszcze raz leżę:p A jeszcze jakieś przeziębienie mnie dopada :(( Także plan na weekend- odpoczynek! :DD
 
reklama
Ja się zalamalam na moje storczyki weszlo jakieś chorobsko i aktualnie je ogarniam :(
A jak u Was mija dzień?? Ja wreszcie mam chwilę wolnego, powinnam ogarnąć w domu, jakieś zakupy! Ale leżę, czytam i jeszcze raz leżę:p A jeszcze jakieś przeziębienie mnie dopada :(( Także plan na weekend- odpoczynek! :DD
 
A jak u Was mija dzień?? Ja wreszcie mam chwilę wolnego, powinnam ogarnąć w domu, jakieś zakupy! Ale leżę, czytam i jeszcze raz leżę:p A jeszcze jakieś przeziębienie mnie dopada :(( Także plan na weekend- odpoczynek! :DD
A ja już przez 6rano byłam w pracy i będę nadal do 18😕więc mój dzień się zaczął po 4rano😂także popracuje jeszcze troszkę a potem podejrzewam że jak wrócę do domu to będę odpoczywać 😂a jutro nocka przede mna😱
 
Ja się zalamalam na moje storczyki weszlo jakieś chorobsko i aktualnie je ogarniam :(
Zazdraszczam tym, którzy mają rękę do kwiatków :D Ja kompletnie nie znam się na kwiatkach!!
Dasz radę z nimi, na pewno :)
[USER=194783]@Karolinalina współczuję. Ale pewnie w tygodniu masz dni na odpoczynek???

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jedno. Próbuję zrozumieć swój obecny cykl:
wg. monitoringu owulacja miała być w czwartek. U ginekologa byłam w poniedziałek. We wtorek zrobiłam test- wyszedł negatywny (temperatura 36,1), niewiele śluzu, w środę dużo śluzu- bardzo dużo (temperatura 36,1)- test pozytywny, czwartek test negatywny, biały bardzo gęsty śluz... wręcz korek i ten ból przy przytulanku (temperatura 35,7), wczoraj temperatura 35,9- biały gęsty śluz, dziś temp 36,2...
Czy dobrze czytam z tego, że owulacja była jednak w środę? :)
 
Zazdraszczam tym, którzy mają rękę do kwiatków :D Ja kompletnie nie znam się na kwiatkach!!
Dasz radę z nimi, na pewno :)
[USER=194783]@Karolinalina współczuję. Ale pewnie w tygodniu masz dni na odpoczynek???

Dziewczyny powiedzcie mi jeszcze jedno. Próbuję zrozumieć swój obecny cykl:
wg. monitoringu owulacja miała być w czwartek. U ginekologa byłam w poniedziałek. We wtorek zrobiłam test- wyszedł negatywny (temperatura 36,1), niewiele śluzu, w środę dużo śluzu- bardzo dużo (temperatura 36,1)- test pozytywny, czwartek test negatywny, biały bardzo gęsty śluz... wręcz korek i ten ból przy przytulanku (temperatura 35,7), wczoraj temperatura 35,9- biały gęsty śluz, dziś temp 36,2...
Czy dobrze czytam z tego, że owulacja była jednak w środę? :)
Moim zdaniem owulacje mogłaś mieć we czwartek ale mogę się mylić. Temperatury nie mierzę ale jeśli chodzi o objawy to stawiam na czwartek
 
Dziewczyny takie pytanie bardziej intymne. Kiedy macie największą ochotę na przytulanki ? Dzisiaj mam 14 DC i mam mega ochotę ,najchętniej to bym chłopa z łóżka wyrwała ,no ale chłop po nocy odsypia 😂 a poza tym 2 łobuzów szaleje ,poczekam aż chłop wstanie,a chłopaki pójdą spać 😂
 
A jeszcze mam pytanie, czy wasz ginekolog jak dowiedział się ze planujecie starania o dziecko zlecił wam jakieś badania?
Hej,
dla mnie to świeży temat. Pierwszy cykl po odstawieniu anty. Gin dała skierowanie na morfologie i podstawowe badanie moczu. Jak usłyszała że mam psa to poleciła zrobić też toksoplazmoze i cytomegalie, ale to już płatnie więc nie zrobiłam jeszcze.
Kontrolnie wybrałam się na usg transvaginalne wczoraj żeby sprawdzić czy wszystko ok, podobno nie miałam owulacji no ale tak bywa.
Z własnej chęci zrobiłam też usg piersi :)
 
reklama
Do góry