reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
A czy te inofemy, symfolici i infolici działają na płodność jeśli nie ma stwierdzonych pcos, jajniki są ładne, owu jest i problemów z hormonami też nie ma jakichś ogromnych? Co prawda wszystkich nie badalam ale te co tak są w normie.
Oprócz oczywiście łatwo przyswajalnego kwasu foliowego, warto to pić?
Mnie ciągle nurtuje czy powinnam pić Symfolic skoro mam bardzo niskie Lh. A właśnie te wszystkie preparaty mają służyć obniżeniu tego hormonu. A ten hormon jest potrzebny żeby pękały pęcherzyki. Więc mi to wytłumaczcie czemu poprzedni lekarz kazał mi to pić.
 
A czy te inofemy, symfolici i infolici działają na płodność jeśli nie ma stwierdzonych pcos, jajniki są ładne, owu jest i problemów z hormonami też nie ma jakichś ogromnych? Co prawda wszystkich nie badalam ale te co tak są w normie.
Oprócz oczywiście łatwo przyswajalnego kwasu foliowego, warto to pić?

Ja to wogole ten cykl biorę rano tabletkę ovarin a wieczorem pije mio inozytol czy jakoś tak. Ma dużo większa dawkę czegoś tam [emoji23] i metylowany kwas do tego . Dzisiaj wieczorem monitoring
 
kochana po to jest to forum...u mnie 25 dc i myślę cały czas czy się udało...zrobiłam nawet test 2dni temu ale nic nie pokazał.a dziś tak z nudów zrobiłam test owu i wyszedł taki jak w dzień owulacji
Ja zawsze muszę się wypłakac w 1 dzień @,mam w sobie zawsze tyle żalu ....mnie to pomaga ,na drugi dzień jestbjuz o niebo lepiej i mogę wejść w kolejny cykl staran:-)

U mnie dzisiaj Też 25 dc i nic nie zwiastuje ani @ ani ciazy:-)
@Anuś 2204 to zdecydowanie za wcześnie:-)
U mnie dziś 24dc i też już coraz częściej w głowie pojawia się pytanie czy się udało.a z racji że ten cykl wykorzystaliśmy na Maxa, to będzie tylko większe rozczarowanie jak @ przyjdzie :hmm:
 
Aneczka85_01, nie za dużo tego kwasu bierzesz? Bo w każdym z tych preparatów jest kwas foliowy, czy w ogóle można go przedawkowac?

Znalazłam fajne zestawienie porównawcze produktów z myo inozytolami. Niektóre z nich zawierają to samo w takich samych ilościach w skladzie a cenowo się różnią i to dosyć sporo nawet.
 
U mnie dziś 24dc i też już coraz częściej w głowie pojawia się pytanie czy się udało.a z racji że ten cykl wykorzystaliśmy na Maxa, to będzie tylko większe rozczarowanie jak @ przyjdzie :hmm:
Ja też 24 dc i już wariuje, chociaż jak będzie to nie planowane, ale zaczął mnie zastanawiać ten znajomy ból brzucha już prawie od owulacji , teraz tak się nakrecilam że jak nie wyjdzie to zaczniemy się starać
 
reklama
Czy zdarzyło wam się, że ginekolog powiedział "nie ma już pęcherzyków" a jednak był pęcherzyk i owulacja? Żeby usg nie było zbyt dokładne?
 
Do góry