reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Opowiem wam coś, moja koleżanka stosowała tabletki antykoncepcyjne dodam że jest chuda jak szkapa i miała dwoje dzieci, oczywiście @ miała co miesiąc w przerwie , pewnego dnia stwierdziła że ma jakiegoś guza w brzuchu po wyczula twarda kulę
Co się okazało?! Była w ciąży i to UWAGA 6 miesiącu
 
Opowiem wam coś, moja koleżanka stosowała tabletki antykoncepcyjne dodam że jest chuda jak szkapa i miała dwoje dzieci, oczywiście @ miała co miesiąc w przerwie , pewnego dnia stwierdziła że ma jakiegoś guza w brzuchu po wyczula twarda kulę
Co się okazało?! Była w ciąży i to UWAGA 6 miesiącu
Czasami się tak zdarza. Ale pewnie była w szoku co?

A dziecko urodziła zdrowe? Lekarz przed przepisaniem recepty na anty nie badał jej bo wiadomo żadne anty nie są 100% ze się nie zajdzie w ciążę?
 
oj mam taka nadzieję to mój 2 cykl po lyzeczkowaniu ale powiem Ci że nigdy nie miałam objawów owu nigdy mnie nic nie bolało tylko przed okresem piersi puchly i bolały. A ten cykl to jakaś paranoja-14dc na bank owu bo testy wskazywały i strasznie bolał mnie lewy jajnik,2dni później straszne bóle brzucha i piersi mi nabrzmialy i tak jest do tej pory..w między czasie ból pleców 2dni takich że nie mogłam z łóżka wstać[emoji848][emoji848][emoji848]
Dziękuję. Mam nadzieje, że Ci się uda. Trzymam kciuki. A te kreska "owulacyjna" to chyba dobry znak
 
reklama
Czasami się tak zdarza. Ale pewnie była w szoku co?

A dziecko urodziła zdrowe? Lekarz przed przepisaniem recepty na anty nie badał jej bo wiadomo żadne anty nie są 100% ze się nie zajdzie w ciążę?
No w szoku, nie wiem jak to jest bo ona w Niemczech mieszka , ale tu jest potwierdzenie że wszystko w głowie, bo jak się tylko dowiedziała to brzuch się pokazał, dziecko zdrowe , duża dziewczynka po tacie już ma 4 lata
 
Do góry