reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania od jesieni 2013

reklama
Paulinko - no wiadomo będziesz czekać na dwie krechy ;D
oby jak najszybciej się Wam udało, a korzystasz z jakichś testów owulacyjnych ,albo innych metod obserwacji owulacji???
bo ja to pójdę na żywioł ,a jak się nie będzie udawało to się poobserwuję wtedy , byłam u pani dr i odstawiłam już lek także miesiąc czekania teraz i do przodu tak jak planowaliśmy w końcu wszystko zaczyna się układać po mojej myśli ;)
 
Hej.
Chyba i ja się tu przyłączę. Co prawda działam na sierpniówkach i staram się długo, ale chyba już mogę się domyślać, że od września kolejne staranka. Poprzednia ginekolog działała u mnie trochę na ślepo i mnie przestymulowała i mam niepęknięty pęcherzyk o średnicy 47mm w sobie, więc raczej to zajściu w ciąże nie sprzyja. Ponoć nie przeszkadza jakoś strasznie, ale dziwnie wiedzieć, że nosi się takie jajko :-)
 
Piaska - witamy serdecznie :-)no i serdecznie zapraszamy ja mam zielone światełko niby już ,ale muszę troszkę odczekać bo odstawiłam dopiero lek i musi się organizm oczyścić z niego dlatego zaczniemy we wrześniu zostały mi tylko 3 badania do zrobienia i wizyta u ginekologa także działam i przygotowuję się jak tylko mogę;)
 
cześć Staraczki! Mogę dołączyć? Staraliśmy się o dzidziusia, jednak poroniłam, teraz chcemy odczekać i we wrześniu ruszyć znowu. Na razie Was doczytam, żeby być na bieżąco :tak:
 
Mika - witaj ponownie ;) no ja już niebawem zaczynam także bardzo się cieszę ,a za Was będę trzymała kciuki&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Jenny- witaj pewnie ,że możesz nie musisz pytać ;p ja też jestem po poronieniu czekałam bardzo długo i wreszcie we wrześniu zaczniemy upragnione staranka także zapraszam serdecznie no i rozgość się mam nadzieję ,że wszystko będzie dobrze i za to będę trzymała kciuki aby Wam się udało &&&&&&&&&&&&&&&


dziewczyny jaki upał normalnie się rozpływam chodzę po domu w stroju kąpielowym i normalnie się pocę u Was też tak gorąco????
 
kobietka dziękuję za miłe przyjęcie! to czekam z Tobą cały sierpień i we wrześniu działamy ;-)
u nas też tropiki, a to podobno nie koniec i w kolejnych dniach takie same upały! piję dużo wody, a na jedzenie w ogóle nie mam ochoty..
 
reklama
witajcie kochane chcialabym sie do was przylaczyc bo mamy w planach z Moim zaczac sie starac o druga dzidzie:) mam nadzieje ze dlugo to nie potrwa;) choc z pierwsza ciaza ciezko i dziwnie bylo hehe stranka mamy w planach zaczac od pazdziernika ale moze cos sie wykluje we wrzesniu kto wie:) oby jak najszybciej:) pozrawiam wszystkie Staraczki:)
 
Do góry