M
mineralnakocica
Gość
I jak tam Atanku czujesz się z myślą że jesteś w ciąży?
ja wróciłam od gina miałam pierwsy nr jak wychodziłam to miał do przyjecia jeszcze 35 kobiet współczuje
pracowity dzień zaraz po urlopie 
ja wróciłam od gina miałam pierwsy nr jak wychodziłam to miał do przyjecia jeszcze 35 kobiet współczuje
I niestety myślę o tym prawie cały czas. A jak wejde na nk lub facebook to już wpadałam w totalnego doła, bo tam koleżanki umieszczają zdjęcia swoich dzieci i totalnie się rozklejam.