• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
U mnie wrecz przeciwnie, słoneczko i w ogóle cud miód i orzeszki:-)
She, widzę, że Ty...Wy też się długo staracie.
Mam jedną znajomą, która twierdzi, że nie wiedziała, że w ciązy była i dopiero jak zemdlała w pracy to się dowiedziała ale był to już....(tam tara tam)....5 miesiąc. Ja osobiście jakoś jej nie wierzę ale może się nie znam.....
Co do bólu podbrzusza to tym razem ja miałam zupełnie odwrotnie niż Ty.....jeszcze parę dni do owu. a boli...
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lovka lekarzem nie jestem a choćbym była to na odległość pomóc raczej się nie da. Wszystko zalezy od Ciebie. Jeśli czujesz, że potrzebujesz konsultacji z ginem i ma Cie to uspokoić to nie ma się nad czym zastanawiać.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry