• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
narazie na nfz ale chce wykupic pakiet w medicover :-)

fiona jakie sliczne zdjecie gratuluje super ze dzidzia ladnie rosnie :-)

nigdy nic ci nie wkladala :szok: jestem w szoku nie ogladala jajnikow nie badala ??:szok:
 
Ja miałam sporo badań przed starankami i wszystkie były ok ale mimo to jakoś Fasola nie widać. Potem regularnie robiłam cytologię, usg i inne podstawowe badania, w tym hormonalne. Zazwyczaj chodzę prywatnie ale cóż tu ukrywać, państwowo do swojego lekarza zgłaszam się po skierowania...wiadomo taniej
 
reklama
Ja chodzę prywatnie... znalazłam jakieś 3 lata temu świetną ginekolożke... Fakt jest dość droga, bo za wizytę wraz z cytologią bierze 150 zł ale uważam, że warto, bo odpowiada na każde pytanie, tworzy taką atmosferę, że nie czuję skrępowania... A jak byłam u różnych lekarzy państwowo to takiego komfortu nie miałam
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry